dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Artur i Lidia
    Ekipa nie czekając na środę, kiedy to zgłoszenie o zamiaru rozpoczęcia nabrało mocy prawnej, zaczęła prace ziemne w poniedziałek. Nie było to raczej poważne uchybienie.
  2. Avatar lecho*ski
    moim zdaniem po uprawomocnieniu pozwolenia trzeba zgłosić rozpoczęcie prac i odczekać jeszcze 7 dni, na wszelki wypadek proponuję poprawić "błąd" w opisie
  3. Avatar KasMir
    Wstyd się przyznać, ale zazdroszczę już tego spokoju Pomysł z ogrodem zimowym rzeczywiście trafiony. Pozdrawiamy
  4. Avatar Artur i Lidia
    Asia az, cały sezon ciepły jadamy większość posiłków na tarasie. Ja już zacząłem podpuszczać żonę w temacie opcjonalnego obudowania tarasu jako ogrodu zimowego.
  5. Avatar Asia az
    Dziekuje za fotki, bardzo fajnie wyszedl Wam ten tarasik, az chce sie napic kawy.
    Identycznie macie wyjscie na taras jak my i okno po lewej stronie, wiec juz sobie wyobrazilam jak ladnie bedzie rowniez u nas.
    Updated 03-02-2015 at 13:07 by Asia az
  6. Avatar Artur i Lidia
    Ba, też nie możemy się doczekać kiedy wzejdą posadzone kwiaty i kiedy temperatury zewnętrzne pozwolą na wspólne rodzinne posiłki na naszym tarasie.
    I oczywiście wpis uzupełniony o dodatkowe fotki, w razie potrzeby mogę dorzucić bardziej szczegółowe .
    Updated 01-02-2015 at 12:19 by Artur i Lidia
  7. Avatar ditomasso
    Pięknie! A na widok Twoich pelargonii aż mi się chce wiosny!
  8. Avatar Artur i Lidia
    Zgodnie z projektem dach kończył się w połowie szerokości poziomego paska podbitki , część dobudowana kończy się rynną poza obrysem schodków tarasu, sam taras wydłużyłem w projekcie o 1,5 m. Dach nad tarasem w części ma pokrycie poliwęglanem komorowym.
  9. Avatar śmig_śmigalska
    Bardzo fajnie to wyszło. Czy tam oprócz rolet jest jeszcze jakieś zabezpieczenie od deszczu? To jasne wygląda jak jakieś płyty..W którym miejscu kończył się dach w projekcie?
  10. Avatar Artur i Lidia
    A i koszt przebudowy wraz z roletami i wymianą słupów betonowych na drewniane to 3900zł. Całą przebudowę zrobiła firma która wykonała pokrycie dachu, więc obróbki blacharskie i rynny zostały przerobione, całość tworzy jedność z resztą dachu.
  11. Avatar Asia az
    No, no, musze przyznac, ze juz mi sie podoba, poprosze o wiecej.
    Bardzo przytulnie u Was, gratuluje i zycze samych wspanialych dni w nowym domku.

    Bardzo fajny pomysl na przedluzenie dachu.
  12. Avatar Artur i Lidia
    I zanosi się na święta bez śniegu, niby wygodnie, bo nie trzeba odśnieżać chodnika, ale ...
  13. Avatar mother_nature
    Pięknie ozdobiony domek! U Was już jest bardzo świątecznie, nawet śniegu nie trzeba.
  14. Avatar KasMir
    Natura sama o siebie zadba Jak Was troszkę zasypie, koniecznie zróbcie fotki
  15. Avatar Artur i Lidia
    Cytat Napisał KasMir
    trochę białego puchu i będzie jak w bajce.
    Ba, tylko jak przekonać naturę
  16. Avatar KasMir
    Pięknie Jeszcze trochę białego puchu i będzie jak w bajce.
  17. Avatar Artur i Lidia
    Cytat Napisał PlaNetka27
    Witam

    Piękny domek, też bym chciała żeby nasz powstał tak szybko no ale zobaczymy. Mam też nadzieję że starczy nam na tą budowę siły, chęci, cierpliwości i pieniędzy
    Pozdrawiam
    Tempo budowy zależy przede wszystkim od funduszy i zgrania prac wykonawczych. Duże tempo rodzi wiele stresów, wymaga podejmowania czasem z marszu i na odległości kluczowych decyzji. Fachowcy rzadko zgłaszają zapotrzebowanie na materiały z dużym wyprzedzeniem, najczęściej dzwonią, że właśnie kończą się bloczki , zaprawa klejowa , czy inne.
  18. Avatar PlaNetka27
    Witam

    Piękny domek, też bym chciała żeby nasz powstał tak szybko no ale zobaczymy. Mam też nadzieję że starczy nam na tą budowę siły, chęci, cierpliwości i pieniędzy
    Pozdrawiam
  19. Avatar jot_em
    Przepiękna łazienka
  20. Avatar anioldiabel
    Kolejność kolejnością, jak komu pasuje, ważne żeby efekt końcowy był prawidłowy.
    Pozdrawiam inwestorów.
    Od wiosny i my zaczynamy Z7.
    Pozdrawiamy inwestorów.
Strona 1 z 2