dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał DRDZ
    Trawnik jak na korcie - gratuluję otoczenia domku !
    Dziękuję!
  2. Avatar DRDZ
    Trawnik jak na korcie - gratuluję otoczenia domku !
  3. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    Ja nie mogę, to już naprawdę 3 lata, kiedy, to zleciało?

    Pozdrawiam serdecznie
    Też się dziwię, jak ten czas leci!
    Pozdrawiam i Was cieplutko.
    Jak się mieszka?
  4. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    Witaj kochana, pięknie u Was. Czyli, że ja też będę miała na przyszłe lato taki piękny trawnik? Heh my też wzięliśmy ogrodnika żeby zrobił obrzeża, z rabatami walczę sama. No i zrobił nam trawę, ale niestety na nawadnianie nie starczyło kasy

    No kasa to wrażliwy temat. Ale nawadnianie robi robotę. Trawnik jest podlewamy 2 razy na dobę. I tak wygląda! Oczywiście przy dużym wkładzie eM-a
    Jak bierzesz się za Ogrod to zapraszam na Ogrodowisko. Dużo wsparcia i inspiracji.
  5. Avatar Nani
    Ja nie mogę, to już naprawdę 3 lata, kiedy, to zleciało?

    Pozdrawiam serdecznie
  6. Avatar Nani
    Witaj kochana, pięknie u Was. Czyli, że ja też będę miała na przyszłe lato taki piękny trawnik? Heh my też wzięliśmy ogrodnika żeby zrobił obrzeża, z rabatami walczę sama. No i zrobił nam trawę, ale niestety na nawadnianie nie starczyło kasy
  7. Avatar ditomasso
    Tak, ta sama Płaciliśmy razem za wszystko.
  8. Avatar _Monika_
    ditomasso, odgrzewam tym razem temat stacji uzdatniania wody - czy pamiętasz kto montował Wam stację i ile kosztował montaż (lub cała usługa razem ze sprzętem)? Czy to była ta sama ekipa, która robiła hydraulikę?
  9. Avatar cris87
    Czy podobnych nie produkuje firma "OSPEL"? Jestem pewny, że widziałem je w ich ofercie :-).
  10. Avatar ditomasso
    Dzięki aniqua! Dobrze się użytkuje
  11. Avatar aniqa1982
    Witam się ! Taras przecuuuudowny !!!Pozazdrościć
  12. Avatar ditomasso
    O tak! Latem boso - jak w domu
  13. Avatar jarecki1106
    Świetne wykończenie i praktyczne "ciepłe" podłoże naprawdę super
  14. Avatar kris86k
    Jeszcze się upewnię. To jest Nowa Gala Lumina? Polerowane czy te z lekkim brokatem?
  15. Avatar ditomasso
    Nie mamy żadnych problemów. Były bardzo równe, żadnych plam nie zanotowałam
    Ja je gorąco polecam, jeśli ktoś lubi taki mocny akcent.
    Po umyciu skrzą się, jakby ktoś kilo cukru rozsypał. Piękne...
  16. Avatar kris86k
    Cytat Napisał ditomasso
    Tak również czerwona, a w zasadzie malinowa. Podłoga też, tylko na zdjęciach taka strazacka wychodzi.
    Czy są jakiekolwiek problemy z tymi płytkami? Naczytałem się wielu negatywnych opinii na ceneo. Wprawdzie chcemy pół mat ale czy płytki są równe? Nie zostają na nich plamy?
  17. Avatar ditomasso
    Kompletnie nic nie widać!
    Bulaja mam w Warszawie. Też jest super. Zaraz Ci puszczę foto, bo tu niestety nie mogę wkleić :O
  18. Avatar Nani
    No właśnie i o to mi chodzi o tą bazę jak to ujęłaś. Już byliśmy przekonani do bulaja w wc i w łazience, ale jakoś po przemyśleniu tego wszystkiego bardziej podoba mi się Wasza wersja czyli ta od której zaczęliśmy. Bo ta Wasza wersja występuje również w Porta i w Pol-Skone. A napisz mi jeszcze jak możesz czy będąc w łazience lub wc to przeszklenie zapewnia odpowiednią intymność?
  19. Avatar ditomasso
    Hej!
    Te pełne to Płaskie z Interdooru.
    A te z szybą to Capri.
    Ja mam przylgowe, bo różnica ponad 500 była
    Drzwi wyglądają identycznie, bo to ta sama baza, tylko Capri mają szybę
    To już mój drugi dom z drzwiami interdoor - mam też w mieszkaniu takie same, tylko jaśniejsze
    Jestem z nich bardzo zadowolona.
  20. Avatar Nani
    Cześć, to znowu ja. Nie wiem czy przeczytasz ten komentarz, ale liczę, że jednak

    Napisz mi proszę dokładnie jak się nazywają Wasze drzwi, chodzi mi o model, bo już doczytałam, że to interdoor. Wchodząc na ich stronę widzę ten Wasz model łazienkowych (ja chcę tak samo jak jest u Was do pokoi pełne, a do łazienki z tą cieniutką szybką - inaczej mi się nie podoba) i teraz zasadnicze pytanie - czy zamawiając drzwi pełne i te drzwi łazienkowe okleina/fornir będą w tym samym wzorze nie wiem czy ja to dobrze napisałam, chodzi mi o to czy one będą wyglądały jakby były z jednego modelu?

    Ja jeszcze uparłam się na drzwi bezprzylgowe, nie wiem czy efekt wizualny jest warty ceny? Przy tej wersji ościeżnice kosztują 2 razy więcej, skrzydło w normalnej cenie.
Strona 1 z 17