dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Jokera

    Przedwczoraj odebrałem od geodety mapkę do celów projektowych. Niepozornie wygląda - 3 mapki w skali 1:1000.
    Mam już więc warunki zabudowy, mapkę, pozwolenia na media, a projektu jak nie widać tak nie widać. Chciałem zacząć na wiosnę i w tym roku stan surowy, ale początkowy plan się oddala :( , może tylko stan zero :oops: - zobaczymy.

    Mea culpa - nie znalazłem jeszcze tego "swojego" projektu ...
  2. Dziennik Jokera

    Dziś zamówiłem geodetę, by sporządził mapkę do celów projektowych. Na szczęście nie muszę być na działce, kiedy będą mierzyli. Bo chyba będą? :wink:

    Odbiór obiecany do 2 tygodni, cena 400 PLN.

    Ciekawe jak toto wygląda ...
  3. Dziennik Jokera

    Jest ! Jest ! Jest ! :)
    Wczoraj dostałem WZiZT! Wprawdzie z blisko miesięcznym opóźnieniem, ale w końcu jest. Miało być na początku stycznia ...
    Chyba czas się powoli przyzwyczajać do przesunięć terminów. :evil:

    Projekt dalej nie wybrany, kiepsko nam to idzie. Widziałem już chyba wszystkie projekty, żaden nie jest idealny dla nas, albo mi się tak tylko wydaje. :wink:
    Teraz czas wołać geodetę, by swą czynił powinność - mapka do celów ...
  4. Dziennik Jokera

    Choć nic ciekawego się nie dzieje postanowiłem w ostatnim dniu roku skrobnąć nieco w swoim wątku.

    Czekam wciąż na WZiZT, powinno być na początku stycznia. W międzyczasie otrzymałem warunki przyłączy prądu, gazu i wody.
    Intensywnie przeglądamy projekty w katalogach i w internecie, przyszedł czas gdy jestem już zmęczony tym ciągłym wypatrywaniem tego jedynego.

    Stan na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o faworytów:

    1. Dom w truskawkach 2 z Archonu - ...
  5. Dziennik Jokera

    Dziś odwiedziliśmy Stałą Wystawę Budownictwa w Krakowie. W liczbie sztuk 4. :) Powoli się przyzwyczajam do tej cyferki. :)

    Przyniesione około 3 kilo katalogów z projektami nie wprowadziło nic nowego w nasze wybieranie - znaczy wciąż brak naszego projektu Osiołkowi w żłoby dano! Ale jedynie pozornie...
    My będziemy mieć garaż wolnostojący. Kiedyśtam ... No właśnie - prawie wszystkie projekty domów są z garażem w bryle. Czy dziś nikt nie buduje dom ...
Strona 1 z 2