dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Nani
    Cześć, roleta była robiona na zamówienie u miejscowej krawcowej. Niestety nie pamiętam jak się nazywa materiał, z którego są one uszyte. Jedno jest pewne materiał na pewno nie uchroni od wscibskich sąsiadów bo jest za cienki. Mgiełka się tego nie uzyska.
  2. Avatar Nani
    Fajnie to one tylko wyglądają, a ile z nich liści na jesieni, lepiej nie mówić...
  3. Avatar Nani
    Cześć Kochana.

    Dziękuję za mile słowa. Mieszka się extra, ten dom to spełnienie moich marzeń. Mój mąż też już połknął bakcyla, bardzo lubi pracę ogrodowe, rąbanie drzewa do kominka, grabi liście no jak nie mój mąż, podmienili go czy co? Hahaha

    Brakuje jeszcze kilku pierdół, których nikomu nie opłaca się zrobić. Np. Jest to listwa wokół balkonu na antresoli.

    Nie potrzebnie zrobiliśmy te gabiony na wjeździe. Przy kostce pieprz sól pasuje tam tylko czarny, a ten kosztuje krocie. Nie zrobimy tego raczej w najbliższej przyszłości bo wiecznie jest coś. Na zewnątrz trzeba jeszcze dokończyć rabaty i zrobić opaskę wokół budynku. Marzy mi się miejsce na ognisko i tego dopne na przyszłą wiosnę.

    Pozdrawiam Cię Kochana serdecznie
  4. Avatar ditomasso
    Fajne masz te brzozy!
  5. Avatar ditomasso
    Cześć Kochana!
    Pięknie u Ciebie!

    Bardzo mi się podoba. Jak się mieszka?
  6. Avatar aniakicia
    Po pierwsze fajny domek i fajne koty, a po drugie mam pytanie do rolety rzymskiej w łazience, czy możesz zrobić zdjęcie jak jest cala rozsunięta i napisać gdzie kupiłaś. Ona jest taka cieniutka, czy tylko tak wygląda?
    Poszukuję takich rolet a`la mgiełka do salonu, sąsiedzi do domu obok wprowadzają się za rok no i w swoim projekcie dodali okna na "naszą" stronę, chcę się jakoś przysłonić a nie lubię zasłon. Mam więc jeszcze trochę czasu więc cały czas szukam...
    Pozdrawiam
  7. Avatar ditomasso
    No Kochani! Ogród pełną gębą! Ślicznie!
    I całkiem równy ten Wasz teren.
    Bardzo ładnie.
    Rabata podokienna wymiata!
  8. Avatar Nani
    Cytat Napisał jagodalodz
    Witam,
    Czy moge wiedziec jakiej firmy jest miska WC?
    Witam, to Roca Gap
  9. Avatar jagodalodz
    Witam,
    Czy moge wiedziec jakiej firmy jest miska WC?
  10. Avatar Nani
    Witam, bardzo dziękuje Tak rzeczywiście w szafkach jest mnóstwo miejsca, naprawdę zmieści się tam wiele rzeczy niekoniecznie potrzebnych na wierzchu. Zgadza się biurko jest z Ikei, bardzo fajne i duże. Brakuje nam jeszcze krzesła, ale to dopiero się odnawia. Mam starego Chiera, pracuję nad nim. Mam nadzieję, że wytrwam trud jego odnowienia i będę się mogła nim pochwalić. Pozdrawiam
  11. Avatar kajek88
    Piękne poddasze. Świetny pomysł z tym rzędem szafek pod oknami, świetnie zagospodarowany kącik. Szafki wyglądają bardzo ładnie i na pewno się przydadzą do schowania mnóstwa drobiazgów. Czy biurko jest z Ikei? Chyba mamy takie same, tylko w kolorze Wenge .
  12. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    No właśnie poczytalam trochę jak Cię tam do pionu ustawiają, robią to trochę po chamsku bo tu człowiek chcę się przecież uczyć, a nie mądrzyc. Ale widzę że dzielnie znosisz wszelkiego rodzaju krytyki ze strony tych "starych" wyjadaczy. Daj link do ogrodu Śmigalskiej.
    Haha! To ona mnie tak musztruje
    http://www.ogrodowisko.pl/watek/6369-to-tu-to-tam-lopatke-mam
  13. Avatar Nani
    No właśnie poczytalam trochę jak Cię tam do pionu ustawiają, robią to trochę po chamsku bo tu człowiek chcę się przecież uczyć, a nie mądrzyc. Ale widzę że dzielnie znosisz wszelkiego rodzaju krytyki ze strony tych "starych" wyjadaczy. Daj link do ogrodu Śmigalskiej.
    Updated 20-04-2017 at 10:57 by Nani (.)
  14. Avatar Nani
    Cytat Napisał polens
    ale ta żółć wspołgra! świetnie to wygląda. i dobra opcja. inaczej bedzie wygladac z czerwonymi dodatkami, a inaczej z białymi. Zazdroszczę
    Dziękuję, takie było właśnie założenie całego projektu wykańczania wnętrz, nie tylko w łazience. Chociaż, to do niej mam najwięcej dodatków kolorystycznych - dywaniki, ręczniki, świeczki itd.
    Updated 20-04-2017 at 10:52 by Nani (.)
  15. Avatar Nani
    Cytat Napisał jarecki1106
    Ślicznie Wam to wyszło, gratulujemy.
    Dziękujemy za miłe słowa pozdrawiamy
  16. Avatar jarecki1106
    Ślicznie Wam to wyszło, gratulujemy.
  17. Avatar polens
    ale ta żółć wspołgra! świetnie to wygląda. i dobra opcja. inaczej bedzie wygladac z czerwonymi dodatkami, a inaczej z białymi. Zazdroszczę
  18. Avatar ditomasso
    Nani ja się tam nie znam. Te pani na Ogrodowisku mnie ciągle pouczają, że źle robię...
    Ale zgapiam, co mi się u nich podoba i często niestety mają rację...

    Koty mam też dwa. Rok temu zginął mi jeden, więc dosztukowałam kolejnym... Taka karma
  19. Avatar Nani
    Noooo już widzę, że jest pięknie. Podziwiam Cię, na takim ugorze zrobić taki ogród. Osobiście dla mnie też jest to twardy orzech do zgryzienia, co prawda u mnie tylko szlify bo działka zagospodarowania. Ogólnie całą trawę trzeba robić od nowa, wokół domu obsadzic zielenią. Ja to nie wiem jak Wy te projekty tworzycie? Ja wyznaczam teren do obsadzenia, jadę po szkolkach i kupuje to co mi się podoba. Może to dlatego, że u mnie są tylko iglaki, ewentualnie jakieś tam pojedyncze rośliny liściaste. O cebulkach kwiatowych mogę pomarzyć, wszystko zjadają nornice. Ewentualnie jeszcze mnie specjalne koszyki ratują, ale nie wiem czy się na nie zdecyduje. Jedno jest pewne ogród macie już piękny.

    P. S. Koty są jak chipsy, nigdy nie kończy się na jednym ������ u nas są dwa w domu, w ogóle nie wychodzą na zewnątrz i dwa w garażu. Tacy z nas kociarze.
  20. Avatar ditomasso
    Cytat Napisał Nani
    Ogród ważna sprawa, będę podglądać. Siadam do lektury bo dużo tego. A za swój biorę się jak tylko się ciepło zrobi. Pogoda chyba sobie żarty robi.
    Oglądaj tylko obrazki
Strona 1 z 8