dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar m*kasia
    Zamierzam w podobny sposób wykończyć ścianę w kuchni
    Cudeńko, mimo że wszędzie spotykam się z opiniami, że to niepraktyczne ;(

    Czy planujecie impregnować tę cegłę w jakiś sposób?
    Updated 15-07-2015 at 08:57 by m*kasia
  2. Avatar byYoa
    to Cotto Tuscania grey soul dark 60x60
    po roku użytkowania przyznaję, że są rewelacyjne!
  3. Avatar sensit77
    Genialne !
  4. Avatar sensit77
    Piękny klimat! Możecie zdradzić co to za płytki ? szukam czegoś podobnego. Z góry dziękuję.
  5. Avatar monika&bartek
    Wow! Super
  6. Avatar ditomasso
    Bosko!
  7. Avatar byYoa
    Cytat Napisał ditomasso
    Bardzo ładną macie łazienkę! My mamy takie płytki w obecnej w mieszkaniu, robiliśmy remont rok temu. Jednak prosty, szary, betonowy daje rewelacyjny efekt! Gratuluję
    A na widok wanny oniemiałam

    Dziękuję! Bardzo nam miło
  8. Avatar ditomasso
    O! Drzwi też takie mamy My mamy z Interdooru, model Płaskie z bulajem.
  9. Avatar ditomasso
    Bardzo ładną macie łazienkę! My mamy takie płytki w obecnej w mieszkaniu, robiliśmy remont rok temu. Jednak prosty, szary, betonowy daje rewelacyjny efekt! Gratuluję
    A na widok wanny oniemiałam
  10. Avatar byYoa
    Cytat Napisał szwagier80
    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź,myślę że się skuszę przy jakiś dużych płytkach gdy podłoże będzie nie za równe.Pozdrawiam serdecznie i dużych sukcesów przy remoncie życzę
    wcześniej napisałam o tym, że trzeba było siłować się w odrywaniem odstających plasticzków a to wszystko dlatego, że nie znaliśmy na to patentu: wystarczy uderzyć młoteczkiem w jeden bok i same odskakują )
  11. Avatar szwagier80
    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź,myślę że się skuszę przy jakiś dużych płytkach gdy podłoże będzie nie za równe.Pozdrawiam serdecznie i dużych sukcesów przy remoncie życzę
  12. Avatar byYoa
    Cytat Napisał szwagier80
    Trochę płytek już pożyłem ale nie spotkałem się wcześniej z tym systemem -jaki koszt tego?
    kupiliśmy system włoskiej firmy Raimondi, wielorazowe kliny (100szt ok 50zł), klipsy z uszami jednorazowe (ok 40 zł, 80 szt), do tego trzeba kupić kleszcze (100zł) które to wszystko zaciskają.
    Dla płytek 60cm x 60cm potrzeba 11 sztuk na metr. Wujek, który pomaga nam w remoncie ( wiele różnych płytek ułożył) na początku jak pokazaliśmy mu ten system to był bardzo sceptycznie nastawiony, mogłabym nawet powiedzieć, że negatywnie i wyśmiewczo podszedł do tematu z czasem przekonał się to systemu, jak twierdzi bardzo ułatwia układanie płytek zwłaszcza dużych.
    Jedyny minus to uciążliwe było odrywanie tych klipsów po kilkunastu godzinach po położeniu płytek, trzeba był siłować się z kombinerkami. Ogólnie efekt świetny! Zobaczymy jak sprawdzi sie na podłodze… i w kolejnym pomieszczeniu, w którymna podłodze chcemy ułożyc płyty 75cm x 75cm…
  13. Avatar szwagier80
    Trochę płytek już pożyłem ale nie spotkałem się wcześniej z tym systemem -jaki koszt tego?
Strona 2 z 2