dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar yaro86
  2. Avatar semcio
    Hej,
    miło widzieć takie postępy w budowie. Raz dwa i będzie po wszystkim. Ja mam natomiast pytanie o ten montaż barierek na tarasie. Czy ta izolacja, to jest EPDM albo jakas inna membrana? Nie baliście się tego dziurawić? jak to uszczelniliście? Mam właśnie zagwozdkę jak zamontować w przyszłości słupki od barierek na tarasie.
  3. Avatar BorÓwki14
    Oj słabo słabo było.. ale już nie chcemy wspominać i patrzymy do przodu z uśmiechem, bo teraz mamy piękne poddasze! Szkoda nerwów poza tym
  4. Avatar ditomasso
    Boziu! Toż to PartaczMany były!!!
    Na szczęście naprawiacze Wam się spisali!
  5. Avatar BorÓwki14
    wybory wybory.. wszystko ma swoje plusy i minusy
    awca, mocno rozważalimy drewniane- są piękne! Na nie były ze wzgledu na to że byłyby na pólnocnej ścianie, bez dobrego zadzaszenia, narażone na deszcz i śnieg mocno. Dodatkowo jak to na wsi bede mieć kota/kotkę- łatwiej umyć jest stalowe
    dziub - dzieki wszystko jest kwestią budżetu. Teraz nie żałuje wyboru, jest w rozsądnych pieniądzach- a naprawić to i owo można samemu przy tych napędach w razie konieczności
  6. Avatar dziub
    Witam,
    Ja mam stalowe drzwi KMT drugi sezon. Bardzo polecam. Nawet palcem przy nich nie kiwnąłem, nic nie trzeba regulować. Podstawa do dobry montaż.
    Mam również bramę Wiśniowskiego i też jestem zadowolony. Sąsiad ma Hormanna i muszę przyznać, że napęd pracuje trochę lepiej. No ale kasa też zupełnie inna. Podobnie jak w przypadku drzwi montaż kluczowy.

    W obu przypadkach nie żałuję wyboru Powodzenia.
  7. Avatar awca
    STALOWE, bardzo podatne na zmiany temperatury. Czeka Cię częsta regulacja i to na 100%. Przemyśl to
  8. Avatar BorÓwki14
    Pilasu wysłalam Ci piv. Dzieki za mile słowa
  9. Avatar Pilasu
    Też jestem zainteresowany tym projektem. Planuję zakup działki w Dojazdowie. Jaki koszt do aktualnego stanu? Piękny dom Pozdrawiam
  10. Avatar BorÓwki14
    ditomasso miło Cie znowu "widzieć" na FM
    Ohhy i Achhy będą oj będą... na razie robimy małą przerwę, ale myśle , ze juz niedlugo będą sie pojawiac następne elementy domku!
  11. Avatar ditomasso
    Witaj Borówko! Dawno CIę nie czytałam!
    Ale super już u Was! I świetny kominek! Stanowczo, to jedna z najlepszych inwestycji w domu. Robi wiele - nastrój, ciepło, miłe chwile. Ach...
  12. Avatar BorÓwki14
    fajny fajny
    jak tylko rozpalimy, to oczywiście podrzuce zdjecia z kominka z ogniem
  13. Avatar aniahal
    Kominek przedyskutowany z Małżem. Musiałam iść na drobne ustępstwa, ale dzięki Wam znalazłam chyba idealny do naszego przyszłego domku Będę celować w Volcano 2P Ale do tego jeszcze tyyyyyle czasu. Póki co popodziwiam Wasz i czekam na zdjęcia z ogniem
  14. Avatar piotrek0m
    Po 1 dobie można wejść, zalać wodą i zakryć folią i zapomnieć na 28 dni ... acha - okna zasłonić czarną folią, żeby słońce nie nagrzewało wnętrza.... metod jest wiele, zasada jest jedna - wylewki mają WOLNO schnąć, żadne tam wietrzenie i otwieranie okien... Potem odpalić ogrzewanie podłogowe, wygrać wylewki, obejrzeć pęknięcia i układać płytki czy co kto chce ...
  15. Avatar BorÓwki14
    aniahal daj znać jak Ci poszła dyplomacja
  16. Avatar aniahal
    Idę pytać męża czy mnie wyprowadzi z domu jak uprę się na taki kominek
  17. Avatar BorÓwki14
    Volcano z Hajduka naprawdę fajnie wygląda. Moze byc również w wersji narożnej z szybką boczną. Szybki tez dwa rodzaje do wyboru, bardziej i mniej modern.
    Czekamy na pierwsze palenie
  18. Avatar BorÓwki14
    Ano dzisiaj wszytko się pokomplikowało przez pana fachowca... zamierzaliśmy do końca roku- planujemy drewno na podłodze i wilgotność wylewek musi zejść poniżej 2%. To nas będzie trzymać najdłużej. Mam nadzieje, że dzisiejsze nie zaważy na dniu wprowadzki!
  19. Avatar BorÓwki14
    też słyszałam i takie rozwiązanie. Od razu nie ma co wchodzić, musi związać. Ale pod koniec pierwszej doby przy dużych upałach jakie mamy w tym roku trzeba było podlać. Sposobów na wylewki jest masa. Ważne żeby tydzień trzymać odpowiednią wilgoć, co i widzę u Ciebie poszło pięknie
  20. Avatar aniahal
    Kominek cudny!!! co to za model?
Strona 1 z 6