dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar ditomasso
    Nani, ja bym robiła w L po ścianie. Prostsze, nowocześniejsze i o wiele fajniejsze barierki można dopasować. Prostota jest w cenie. O jak Wam zazdroszczę! A szklana tafla, no cóż, piękna, ale dziś myłam moją cudowną szklaną kabinę WalkIn... i potrzebuję sprzątaczki!!!
  2. Avatar Nani
    Cytat Napisał BorÓwki14
    Nani widzisz my też nie wiedzieliśmy i skonsultowaliśmy to tylko z tym jednym gościem. choć jego uwaga wydaje się bardzo logiczna- gdzieś to żelastwo trzeba przykręcić.. Wyceny na razie nie mamy. Ale do tego Pana napiszemy, aby nam wycenił i podłogę i schody jako cały pakiet razem, wiec musi być jakaś promocja specjalna dla nas. Dodatkowo oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie porównała wyceny schodów z min. jednym stolarzem- tak też zrobię. Jak będę mieć koszty to Ci podeślę. Mi się marzy szklana barierka...wiec koszty mogą być spore. Firma Grodex, ale wybieram produkt polski, produkowany w Krakowie (ich marka), nie żadne barlinki itp..
    Mnie marzą się na konstrukcji metalowej z drewnianymi orzechowymi stopniami grubości ok. 4cm. Tylko zastanawiam się nad kształtem, kręte czy po ścianie w literę L i tu zaczyna się problem. W ogóle jak przeczytałam o tym, że muszę mieć te schody przed wylewkami, to prawdę powiedziawszy już zaczęłam się zastanawiać skąd ja je wezmę i jakie one będą.

    Ta barierka szklana, to będzie bajer, ale niestety nie chcę jej ze względu na czyszczenie, nie wyobrażam sobie mycia tych szyb, boję się o zamazy. Aczkolwiek kobieta zmienną jest i nie dam sobie ręki uciąć, że np. za jakiś czas nie zachoruję na tą barierkę kosztem jej mycia...czas pokaże.

    Z niecierpliwością czekam na Wasze wyceny i fotki, bo z pewnością pierwsi się urządzicie, u nas jeszcze troszkę to potrwa.

    Pozdrawiam
  3. Avatar ditomasso
    Borówko, wszystko rób takie, jak chcesz! Najwyżej poczekasz trochę, ale dom ma być, jak z marzeń!
  4. Avatar BorÓwki14
    ditomasso, ja się boje tych schodów że hoho..nikt ze znajomych nie ma takich, wszyscy klasyka (obite drewnem betonowe schody). A najbardziej sie boje ze z papciuchów kurz będzie leciał na dół, na głowy. Ale nie zamierzam z nich rezygnować, co najwyżej kupie w przyszłości samo-sprzatajacy odkurzasz- będzie jeździło takie UFO i mi kurz jadło
    Ja juz widze ze zabraknie nam kasy, wiec tam gdzie bedą mogła zaoszczędzić to to zrobie, ale z pewnością podłogi i kuchnie zrobie tak jak chce!
  5. Avatar BorÓwki14
    Nani widzisz my też nie wiedzieliśmy i skonsultowaliśmy to tylko z tym jednym gościem. choć jego uwaga wydaje się bardzo logiczna- gdzieś to żelastwo trzeba przykręcić.. Wyceny na razie nie mamy. Ale do tego Pana napiszemy, aby nam wycenił i podłogę i schody jako cały pakiet razem, wiec musi być jakaś promocja specjalna dla nas. Dodatkowo oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie porównała wyceny schodów z min. jednym stolarzem- tak też zrobię. Jak będę mieć koszty to Ci podeślę. Mi się marzy szklana barierka...wiec koszty mogą być spore. Firma Grodex, ale wybieram produkt polski, produkowany w Krakowie (ich marka), nie żadne barlinki itp..
  6. Avatar ditomasso
    Oj, Dziewczyny, bardzo jestem ciekawa tych Waszych schodów! Trochę zazdroszczę, bo to świetny element architektoniczny jest!
    Borówko, gratuluję postępów i życzę duuużo kasy! (bo nam się już skończyła )
  7. Avatar Nani
    Witam, tak czytam o tych Waszych ażurowych schodach i.....dobrze, że czytam, bo też nam nikt nie powiedział, że do ich zamontowania nie może być wylewek. No to niezłego karpia byśmy zrobili po wylewkach. Z ciekawości jeszcze zapytam, w jakiej firmie zamawiacie te schody i ile Wam powiedzieli za nie? My mamy wysoki salon z antresolą i też chcemy zamontować takie schody. W pierwszym zakładzie jakim byliśmy powiedzieli nam ok. 11tys. + barierka, za całość ok 15tys. to bardzo dużo jak na tego typu konstrukcje, dlatego szukamy dalej, ale jakoś znaleźć nie możemy. Także gdyby to nie było tajemnicą, proszę o jakieś informacje na temat ceny i namiar na firmę.

    Pozdrawiam
  8. Avatar BorÓwki14
    dzięki tylko tych okien to rodzice nie rozumieją- jak to okna bez parapetów??!
  9. Avatar monika&bartek
    Jakie postępy, gratuluję jeszcze trochę i będzie można mieszkać
    Okna świetne, duże, ładnie doświetlą dom
  10. Avatar ditomasso
    No... tak już będzie.
    A najgorsze jest to, że ta kasa to się skończy i plany trzeba weryfikować

    My ogród i ogrodzenie odłożyliśmy na przyszły rok. Jeszcze tylko piec i drzwi wewnętrzne i koniec imprezy
  11. Avatar BorÓwki14
    Zielono, bo trawa nie skoszona ale się poprawimy pewnie w przyszłym roku. Teraz mam takie wrażenie, ze budowa zwolniła i tyko kasa z konta zaczyna uciekac, haha..
  12. Avatar ditomasso
    No proszę, proszę! Jakie postępy!
    Okna boskie! I zielono za nimi... u nas tylko piaskownica
    A skodziszcze duuużo może! Wiem coś o tym
  13. Avatar BorÓwki14
    dzieki jeszcze raz! bo buduje sie dobrze jak dużo osób kibicuje
    mieliśmy przy okazji super wykonawce, bardzo konkretnego a i jego ludzie na medal
  14. Avatar monika&bartek
    pięknie się prezentuje! Bardzo szybko udało Wam się zakończyć SSO, gratulacje i trzymam kciuki żeby kolejne etapy przebiegły równie szybko
  15. Avatar ditomasso
    Jestem zachwycona! Jak również i moim antracytowym dachem...
    A tak na poważnie, bardzo mi się podoba! Super chatka Wam wyszła!
  16. Avatar BorÓwki14
    wiolka86, widoki juz na dniach u Ciebie, będzie pięknie
    dzięki! My mamy teraz maly postój, czekamy na okna, montaż 16 lipca!!
    W między czasie bedziemy szukać nowych wykonawców. Oby byli równie porzadni jak P.Andrzej i jego fachowcy
  17. Avatar mnocon
    zazdroszcze u nas dopiero beda zalewac 1 strop, do SSO jeszcze daleko.
  18. Avatar Prosty3A
    Jestem pod ogromnym wrażeniem , ja z moim Prosty 3 A dopiero wyszedłem z ziemi.
  19. Avatar wiollka86
    Super! Gratuluje U mnie zaczynaja teraz kłaść dachówkę. Już nie mogę się doczekać kiedy ja bede miała takie widoki
  20. Avatar BorÓwki14
    Wiecha była!! Panowie dostali od nas karton wódki i troche słodkości na krzepę
Strona 3 z 6