dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar korinek
    Wojak65 jak miewa się Twój domek? mieszkasz już? planujemy zakupić projekt Kształtny C107b i dobudować garaż oraz odrobinkę zmienić układ pomieszczeń, czy możesz podrzucić zdjęcia domu i wnętrz?
  2. Avatar Wojak65
    Witam Ponownie

    Po 6 tygodniach od mojego ostatniego wpisu mam nadzieje zabrac sie za dalsza relacje z pola walki.
    Wlasnie skonczylismy SSO i nastal dzien rozliczenia i odbioru budowy.
    Wszystko wyglada w jak najlepszym porzadku (mam nadzieje ze tez takie jest

    W oczekiwaniu na specjalistow od instalacji trzeba bedzie sie samemu zabrac za jakas prace i dodac jakis wklad wlasny.
    Drabina juz kupiona, pila do ciecia plyt OSB tez wiec od jutra startujemy z welna miedzy belki i podloga na strychu z OSB.
  3. Avatar wierka
    wojak - czekamy na zdjęcia.
  4. Avatar ditomasso
    Fajny domek! Czekamy na dokumentację foto i życzymy powodzenia
  5. Avatar Wojak65
    Dzisiaj nadszedł ten dzień: murujemy !

    Ekipa przyjechała na plac budowy, rozpakowali cały swój dobytek i jak narazie nie dzwonią - mam nadzieję że robota jakoś idzie i nie mają dodatkowych pytań.

    Oczywiście będzie kontrola koło 17

    Tak pokrótce co jest planowane w domu:

    - ściany Silikaty 24 cm
    - więźba prefabrykowana
    - dachówka ceramiczna
    - WM z rekuperatorem(tylko 1 komin do kominka)
    - ogrzewanie gazowe (kondensat)
    - ocieplenie styropian grafit 15cm
    - pakiet trzyszybowy

    Takie plany a co z tego wyjdzie (na co portfel pozwoli) wyjdzie w praniu
  6. Avatar Wojak65
    Dom to typowa stodoła, troszkę powiększona - po wielu wizytach u znajomych doszedłem do wniosku że tylko parter wchodzi w grę
    Poszukiwania projektu trwały baardzo długo, głównie ze względu na pow. zabudowy max. 175m a obowiązkowo musiały być 4 sypialnie, sprawa niby bardzo prosta ale jednak z pośród tylu tysięcy projektów wcale nie taka oczywista.
    Wybór padł właśnie na kształtny z Muratora.

    Fundamenty były robione własnymi siłami we wrześniu 2013, zasypane 180t piachu i zaizolowane 10cm XPS.

    Po przeczytaniu takiej ilości postów tego forum doszedłem do wniosku że będę dążył do domu w miarę energooszczędnego ale nie za wszelką cenę. Mam nadzieję że późniejsze użytkowanie nie doprowadzi do powypadania moich włosów