dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Projekt Milena z elewacją projektu Dora sami-Szczecin

To będzie przedsięwzięcie

  1. Warunki zabudowy

    Jeśli chodzi o warunki zabudowy, to i owszem mamy je już w ręku, ale czekaliśmy na nie 4 BITE MIESIĄCE. Nie wiem, czy w innych gminach trwa to też tak długo, ale nasza sytuacja była trochę skomplikowna, mianowicie dla terenu przygotowany jest Plan Zagospodarowania Przestrzennego i wstrzymywane sa procedury wydawania w.z. na szczęście trochę ich pomęczyłem w urzędzie i w końcu się udało.

    Mogliśmy oczywiście czekać na to aż plan wejdzie w życie, ale cały ...
  2. Projekt Milena (Szczecin)

    Długo zastanawialiśmy się z żoną czy w ogóle budować dom. Nasze obecne mieszkanie jest spore (77m^2) i w śródmieściu=wszędzie blisko.
    Początkowo nieśmiale i z założeniem, że może kiedyś..., w zeszłym roku (2013) kupiliśmy działkę. Po zakupie jak to bywa, apetyt rożnie w miarę jedzenia nakręciliśmy się i zaczęliśmy szukać projektu. Po wielu perypetiach, bo oczywiście każde z nas miało inne wizje wybraliśmy projekt Milena z pracowni dobredomy, a elewacyjnie ...

    Updated 10-01-2016 at 16:41 by przemo-kaktus

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Motywy

    Zakładam blog z kilku przyczyn:
    - przedsięwzięcie chcemy przynajmniej do pewnego stopnia wykonać własnymi siłami i prowadzenie zapisów, mam nadzieję, trochę mnie odstresuje, a założę się, że nie wszystko będzie szło gładko, więc jeśli pozwolicie powyżalam się tu czasem trochę,
    - szukając na różnych forach nie znalazłem nikogo, kto buduje któryś z poniższych projektów - Milena, Rawena, Realny, powiedziałem więc sobie, że może to ja będę ...