dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Chata na Podlasiu

Ucieczka z miasta na wieś - to mój plan.
Na prawdziwą wieś z drewnianym domem, kurami w kurniku, ziemniakiem w ogrodzie i samodzielnie pieczonym chlebem.
Krok po kroku, powoli do celu, ale tylko na Magicznym Podlasiu

  1. Wybór działki

    Decyzja o wyborze miejsca była dla nas ważna, bo konsekwencje wyboru pozostaną nam do końca życia. Po długiej wędrówce od chaty do chaty, na przełomie kilku lat, nabyliśmy doświadczenia i wiedzieliśmy na co chcemy zwrócić uwagę.

    - Grubość bala. Zaobserwowałam, że dom im starszy, tym bal grubszy. Nie jest to pewnie zasadą, ale biorąc pod uwagę II wojnę światową, a zaraz po niej czasy "Komuny" - obie sytuacje historyczne miały wpływ na stan majątkowy ...
  2. Wizualizacje

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	11,1 KB
ID:	258213 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek2.jpg
Wyświetleń:	164
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	258214

    Znalazłam program, bardzo prosty w obsłudze, który pozwolił mi postawić ściany i meble. Zmierzyłam wszystkie meble, które zabieram ze sobą i które planuje kupić. Narysowałam pomieszczenia zgodnie z wymiarami i nareszcie nie tylko oczami wyobraźni, mogę zobaczyć, jak będzie wyglądało wnętrze.
    Niestety kolory różnią się zasadniczo od tego, na co patrzę z tym co widzę. Jednak podgląd jest. Oczywiście ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: drewniane ściany, wizualizacja, wnętrze Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Pierwsze kroki już za nami

    Witam Wszystkich serdecznie.
    Założyłam ten dziennik po to, aby zapisać historię mojej budowy i jednocześnie zbierać cenne uwagi.

    Zaczęło się od wakacji na Podlasiu. I to była miłość od pierwszego spojrzenia. Zaczęliśmy szukać siedliska. Zajęło nam to kilka lat. Za każdym razem, gdy wyjeżdżaliśmy na Podlasie - coraz bardziej utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że to jest nasze miejsce na ziemi.
    Mieszkam w Stolicy od urodzenia, mój mąż od ponad ...