dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kaizen

  1. Tanie ogrzewanie domu klimatyzatorem - harmonogram

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    W innym wątku pisałem, że istotną wadą klimatyzatorów w porównaniu do PC "pełną gębą" jest brak programatora. Przynajmniej żadna z moich czterech klim nie potrafiła zmieniać z harmonogramu temperatur w ciągu doby i tylko jedno okienko grzania z jedną temperaturą daje się zaprogramować. Niby można włączyć, ustawić temperaturę i zapomnieć... Ale przecież można oszczędzać na prądzie spore kwoty przy G12 czy G13. I w sumie jest to tanie bo wystarczy Broadlink
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: harmonogram, klima, klimatyzator, ogrzewanie, oszczędzanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RM3Gree.jpg
Wyświetleń:	487
Rozmiar:	80,7 KB
ID:	437885  
  2. Errare humanum est.

    Dzisiaj wpis o błędach. Ludzie popełniają błędy. Tam, gdzie to jest bardzo ważne (jak w budowlance) po to są procedury, by te błędy wyłapywać i naprawiać, zanim przytrafi się tragedia. Po to jest projektant, wykonawca, kierbud, inwestor, PINB, a czasami jeszcze kilka osób.
    Mój wykonawca pomylił się i zamówił o 4 palety BK 24 za dużo... Zdarza się. Na szczęście przyjechały z pobliskiego składu który nie robi problemów ze zwrotem. Normalna rzecz. Wielkie halo... Ale mnie ...

    Updated 01-04-2017 at 13:54 by Kaizen

    Tagi - katalog słów kluczowych: archeton, ogrzewanie, oze, pche, projekt gotowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	OZCLenaNieEko.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	11,3 KB
ID:	383428   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ozcpcheobciazenie.jpg
Wyświetleń:	365
Rozmiar:	7,5 KB
ID:	383429   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lenaekoelfron.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	383430   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pche20170309.jpg
Wyświetleń:	391
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	383431