dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kaizen

1. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

Miesiące mijają... Mamy już ponad rok spóźnienia względem tego, co planowałem zakładając wątek. Powinienem teraz układać płytki i malować.

Większość energii pochłonęła sprawa zdrowia dziecka i odnajdywanie siebie i bliskich w nowej rzeczywistości... Ale w związku z jego zdrowiem dom tym bardziej potrzebny.

A co się działo w temacie budowy, to ciągle etap koncepcyjny a jedyne narzędzia to zamiast koparki i kielni telefon i Internet. Nawiązywanie ...

Updated 04-10-2016 at 08:47 by Kaizen

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

Dzień dobry po raz pierwszy (czytam od dawna).

Kilka lat temu zamieszkaliśmy we własnym mieszkaniu w bloku. Po wielu latach wynajmowania (wiem, głupi byłem - jakbym nie wynajmował, tylko spłacał raty kredytu to mniej by mi z kieszeni ubyło a do tego miałbym własne lokum). Po pierwszych miesiącach zachwytów zaczęły się zgrzyty a skończyło traumą (przekręty, sponsorowanie niepłacących sąsiadów, głupota, rozrzutność na rzeczy nieważne a oszczędzanie na ważnych ...

Updated 04-10-2016 at 08:52 by Kaizen

Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 26 z 26