dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar Nefer
    Dzięki
  2. Avatar Nefer
  3. Avatar bruno360
    Widać że dobrzy ludzie bo kochają zwierzęta.Niech się Wam dobrze mieszka.
  4. Avatar PeZet
    Dzień dobry, Nefer. Tak pięknie opisałaś sytuację blokersa w nowym wymiarze, doskonale oddaje moje odczucia. Pozdrawiam Cię.
    PeZeT
  5. Avatar Nefer
    Też mam takie wrażenie Dzięki Franelko
  6. Avatar franelka1
    Myślę, że teraz wygląda to znacznie lepiej i ciekawiej niż poprzednio Gratulacje!
  7. Avatar Nefer
    Wolności życzę wszystkim (i zmywarki )
  8. Avatar Nani
    Teks rzeczywiście świetny. Ja z bloku wyprowadziłam się 22 lata temu, nie wiele z niego pamiętam, było to ciasne mieszkanko na miarę możliwości czasów gdzie stacz kolejkowy zarabiał fortunę. I dlatego mówię o sobie, że jestem "z wolnego wybiegu".

    Mój maż natomiast, to blokers, przesiedlił się na moją wiochę 2,5 roku temu, na tych z bloku mówimy "chów klatkowy".

    Po tylu latach mieszkania "na wolnym wybiegu" nie wyobrażam sobie przeprowadzić się do jak to ujęłaś "szuflandii" i nie przeszkadza mi to, że jak przyjdzie zima, to trzeba odśnieżyć aby wydostać się do cywilizacji, napalić w piecu żeby w chałupce było ciepło. Wszystkie te "niedogodności" życia codziennego rekompensują mi wiosna i lato - to chwile spędzone na słuchaniu śpiewu ptaków i letnie przesiadywanie na tarasie o każdej porze dnia i nocy.

    Dom marzeń = WOLNOŚĆ

    Pozdrawiam
  9. Avatar giorgina
    Boski tekst.
    Jestem wiochmenką pełną parą. Marzę o pierwszym grillu, o pierwszym poranku gdzie za oknem będzie tylko zielone i pierwszej nocy w pachnącym farbą domu
    I o zmywarce!!!
  10. Avatar Nefer
    Ciapaty demona ma w sobie Ale nie sposób ich nie kochać
  11. Avatar super-mak
    Niesamowitej urody, oba, a ciapaty dodatkowo ma to coś
  12. Avatar Nefer
    AMI - tak będzie
  13. Avatar AMI budują Domek
    Jakbym siebie widział oczami wyobraźni za rok....może dwa...
  14. Avatar alusia1974
    Tak dokladnie-dla siebie,nie dla trzeciego segmentu.Trafne podsumowanie.Fajnie przemyslenia.Rozkoszuj sie swoim domkiem,swoim tarasem i swoja zielenia.Blokersami z trzeciego segmentu nie zaprzataj sobie glowy
  15. Avatar Nefer
    Cieszę się, że Wam się podoba Czasem mnie najdzie takie filozoficzne podejście do życia
  16. Avatar silencio
    Naprawdę ekstra tekst!
  17. Avatar Arturo_D
    Gratuluje Ci domu, odrodzenia się w nowej roli, wspaniałych przemyśleń, wytrfałości i łamania stereotypów.

    Nie jesteś już ''Blokersem'' tamten okres w Twoim życiu się skończył teraz rospoczeła się nowa era a ja nazwe Cie ''Ziemianinem''

    Pozdrawiam i trzymym kciuki.
  18. Avatar Nefer
    To trzmielina oskrzydlona-euonymus alatus. Ja dopiero zaczynam przygodę z roślinkami
  19. Avatar majamaki
    Witam, prześliczna czerwień. Co to za roślina - pierwsze zdjęcie?
  20. Avatar aksuda
    cudne kolory
Strona 1 z 5