dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar sylwerson
    Belbazar, prawda?
  2. Avatar Nefer
    Dzięki JoShi. Ostatnio weszliśmy do sklepu, gdzie stały dębowe biblioteki...noż kurczaczki , piękne. Słupek niewielki od 4k Chyba za 100 lat
  3. Avatar JoShi
    Świetny regał. Też planuję trzymanie książek za szkłem, tylko potrzebuję czegoś w zupełnie innym stylu. Tak czy siak Twój mi się podoba.
  4. Avatar Nefer
    To jest Belbazar - takie dość przaśne meble, takie surowe Zakochałam się w nich 3 lata temu, i sypialnia od początku była robiona z myślą o nich
  5. Avatar annnnulka
    Rewelacyjne jest
  6. Avatar Spirea
    piękne Skąd to jest, bo trochę zbliżone do jednego z łóżek manufaktury drewna, ale to chyba nie od nich.
  7. Avatar Nefer
    Drewno jest piękne, to fakt.
  8. Avatar Nefer
    Cytat Napisał Basia_KRK
    jak dla mnie bardzo fajny pomysł na bibliotekę! bardzo dobrze, że półki zamknięte szybą, bo się nie będzie kurzyło
    Głównie o to chodziło, bo mam dość zakurzonych książęk Marzyła mi się biblioteka na zamówienie , dębowa, ale życie zweryfikowało i jest Ikea
  9. Avatar Nefer
    Cytat Napisał goti23
    Świetna biblioteka i caly dom! Elegancko, nowoczesnie i funkcjonalnie Cudowna kolorystyka!
    Dzięki za dobre słowo
  10. Avatar Basia_KRK
    jak dla mnie bardzo fajny pomysł na bibliotekę! bardzo dobrze, że półki zamknięte szybą, bo się nie będzie kurzyło
  11. Avatar goti23
    Świetna biblioteka i caly dom! Elegancko, nowoczesnie i funkcjonalnie Cudowna kolorystyka!
  12. Avatar Nefer
    Dzięki za dobre słowo

    Spirea - nie chciałam jednego koloru muru. Jakoś tak chciałam inaczej Ciemny brązowy to marmolit taki sam jak na opasce domu . Jasny tynk taki jak na elewacji. Dachówki oczywiście są zabezpieczeniem muru (takie same jak na dachu) . Innym rozwiązaniem jest obróbka blacharska , ale jakoś mi nie podeszła blacha. Jest problem z malowaniem tego - w przypadku dachówki mam z głowy . Dachówki są zatopione w zaprawie, więc nie ma szans je wyrwać a nie muszę ich konserwować.

    Elementy metalowe to stal (profile zespawane z dwóch ceowników)

    KasioMar , tak, brama jest samonośna, przesuwna, 4 metry + 2 metry ogona. Mieści się dokładnie do końca ogrodzenia (do bocznej siatki jest 6,20m)
  13. Avatar KasioMar
    A mi się BARDZO popdoba
    Dołączam się do pytania: To brama przeuwna?
  14. Avatar Spirea
    pięknie wygląda. Nabieram coraz większej chęci na drewno na tarasie.
  15. Avatar Spirea
    bardzo ładne ogrodzenie, zastanawiam się tylko, czy nie byłoby lepiej, gdyby murki były w jednym kolorze, albo może bez tych daszków (chyba, że to działa jako zabezpieczenie muru). Nie śledziłam wcześniejszych wpisów, więc chciałabym zapytać tutaj - to jest drewno czy stal? Jak brama się otwiera? Wydaje się, że jest przesuwna, ale czy bez problemu mieści się tam, gdzie są te boczne fragmenty?
  16. Avatar Nefer
    Anetka - zapraszam na pochodzenie na bosaka
  17. Avatar aneta-we
    O rany! Zazdroszczę, jest cudny!!!
  18. Avatar Nefer
    Najfajniej się po nich chodzi na bosaka
  19. Avatar annnnulka
    Jest piękny. Kawa i ciasto podane na takim tarasie nabierze wyjątkowego smaku i aromatu!
  20. Avatar Nefer
    Już skończony - nie wiem czy Cię nie rozczaruje ...
Strona 3 z 5