dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar annnnulka
    Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi sie podoba!
  2. Avatar Nefer
    Dziękuję NIezapominajko i Annnnulko. Fajnie,że się Wam podoba
  3. Avatar Nefer
    Cześć Rybeńko Dzięki za miłe słowa i wytrwałość w przedzieraniu się przez moją grafomanię
    Wpadaj koniecznie.
  4. Avatar Rybenka
    W dniu dzisiejszym przeczytałam cały Twój dziennik! Trochę mi to zajęło, ale wszystko wchłonęłam jak gąbka. Jestem pod dużym wrażeniem. Gratuluje wytrwałości i wielkiej pracy związanej z domem, bo efekt jest naprawdę imponujący!!! Kawal solidnej roboty. Pozdrawiam i na pewno będę tu czasem zaglądać (podglądać).
  5. Avatar niezapominajka1972
    Dokładnie tak WOW Jest hmm SUPER
  6. Avatar annnnulka
    wow - robi wrażenie!
  7. Avatar Nefer
    Goniu, Fajnie, że wpadłaś (nie ważne pod którym postem) i cieszę się , że Ci sie podoba - jak będziesz w okolicy to nie zapomnij zajrzeć do mnie Czuj się zaproszona permanentnie.
    Jeszcze mnóstwo pracy nam zostało (szafy spędzają mi sen z powiek) ale powoli się wykaraskamy
  8. Avatar zaba_gonia
    oj chyba nie pod tym postem sie wpisałam..gubie sie w tej nowej szacie muratorowej;P
    jeż tez piekny
  9. Avatar zaba_gonia
    ale u Ciebie pieknie!!!

    pozdrawiam
  10. Avatar Nefer
    Tak jakoś mi wygląda
  11. Avatar JoShi
    Mam całe osiedle takich. Jedynie mój i jednego z bezpośrednich sąsiadów nie ujadają.

    A skąd wiesz, że Stefan jest jeden?
  12. Avatar Nefer
    Sąsiad cool - bardzo go lubię. Ma na imię Stefan
    A niewychowane psy to koszmar...współczuję....
  13. Avatar JoShi
    Fajnego masz sąsiada. W mojej okolicy też widuję takie. Mam podejrzenie, że łażą po mojej nieogrodzonej działce czym doprowadzają do pasji niewychowane ujadacze sąsiadów.
  14. Avatar Nefer
    Tam gdzie były
  15. Avatar aniawmuratorze
    Nie było mnie dłuższą chwilę i nawet nie wiem jak komentarze wpisywać nie wspominajac o tym gdzie je wszystkie czytać
  16. Avatar Nefer
    Ja pierdziu... przerąbane... ja się do tego nie nadaję , serio - to cholerstwo za wolno rośnie i w ogóle .. myślę, że mi przejdzie...
  17. Avatar Gwoździk
    zostałaś ogrodniczką ...

    ... i tak jak napisałem u Nitki .... można próbować się z tego leczyć ...


    ...ale choroba "trwa wiecznie"

    PS. oby tylko takie były
  18. Avatar Nefer
    Spirea... nic mi nie mów - fakt, że powspominać miło

    Cytat Napisał Spirea
    dobre dzięki FM masz okazję przeżyć wszystko jeszcze raz
    btw, nie można tego było zrobić automatycznie? (pytanie retoryczne do Admina). Ja miałam marne 40 wpisów, a u Ciebie cała historia, i to jaka
  19. Avatar Spirea
    dobre dzięki FM masz okazję przeżyć wszystko jeszcze raz
    btw, nie można tego było zrobić automatycznie? (pytanie retoryczne do Admina). Ja miałam marne 40 wpisów, a u Ciebie cała historia, i to jaka
  20. Avatar Nefer
    Kochana, przerzucam dziennik na bloga. Na razie doszłam do 300 postu - z 850 Oczywiście, że już tam mieszkam, ale na blogu jeszcze nie
Strona 4 z 5