dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    NIe byłabym sprawiedliwa, gdybym nie podała tła historii z Teściową :)

    A było to tak ( od wielkiego wybuchu) :

    Dwa tygodnie temu wspomniałam mężowi, że 4 lutego "wchodzi ekipa".
    Chciałam dawkować emocje, bo przekazałam mu również kalkulację :):):)

    Tydzień temu niesmiało się przypomniałam : Kochanie za tydzień wchodzi ekipa.

    W ostatnią niedzielę (wczoraj) napomknęłam : Kochanie, jutro wchodzi ekipa ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Moja teściowa nadała imię każdemu kwiatkowi, każdej cebulce, każdemu drzewku i każdemu krzaczkowi na działce. Wie ile każde ma lat, kiedy posadziła, kiedy miało kwiatki, kiedy nie, kedy owoce i jakie będą owoce, nawet jeśli nic się wczesniej nie urodziło.

    Stanęła przed zdewastowanym ogrodzeniem i powiodła wzrokiem po zniszczeniach . TRAGEDIA !

    A do tego ktoś robi zamach na jej SKARBY. Bo w kanciapie są skarby, KOchani, bezcenne : patyczki z wókna ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Moja teściowa nadała imię każdemu kwiatkowi, każdej cebulce, każdemu drzewku i każdemu krzaczkowi na działce. Wie ile każde ma lat, kiedy posadziła, kiedy miało kwiatki, kiedy nie, kedy owoce i jakie będą owoce, nawet jeśli nic się wczesniej nie urodziło.

    Stanęła przed zdewastowanym ogrodzeniem i powiodła wzrokiem po zniszczeniach . TRAGEDIA !

    A do tego ktoś robi zamach na jej SKARBY. Bo w kanciapie są skarby, KOchani, bezcenne : patyczki z wókna ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    TEŚCIOWA !!!!!!!!!!!!!!
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    TEŚCIOWA !!!!!!!!!!!!!!