dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

1. Dziennik Beaty

strasznie długo mnie nie było, ale nie mogę znieść, że te prace wykończeniowe tak długo trwają. Wiem,że mury szybko się pną, a najgorzej jest z wykończeniówką, alę czy to musi trwać tak długo:sad:.
    Jak na razie skończyli docieplać nasz domek i powiem,że nie spodziwałam się takiego efektu. Panowie tak się przyłożyli do pracy,że klej którym pokryli siatkę na styropianie wygląda jak zagłaskany. Jest tak równo wygładzony,że z daleka nasz dom wygląda jakby był ...
  2. Dziennik Beaty

oczywiście z poniedziałku zrobił sie wtorek,ale za postój utargowaliśmy upust.Choć tyle dobrego, bo mamy poślizg w robotach. Już zamówiłam materiał na docieplenie podłóg, to mam nadzieję, że zmieszczą sie w czasie. Został nam problem z szambem. I to bardzo duży. Bo mam kontakt do pana, który szambo monolityczne 10m3 ma w cenie tej samej co z Probudu, ale miałabym dużo mniejsze koszty transportu, gdyż on jest koło Oleśnicy. Niestety w tej chwili nie ma na stanie szamb i nie ...
  3. Dziennik Beaty

No i oczywiście wyszła mała pomyłka, tak to jest jak jest mało czasu na rozmowy, bo trzeba dopilnować budowy i razem z mężem widzimy się prawie w migawkach. Ocieplenie będziemy mieli systeme Kerakolu, bo ta firma jest lepsza od Atlasa. No cóż co głuchy nie dosłyszy to sobie dopowie. :razz: Także cały system już mamy prawie na budowie, bo styropian niestety na pióro-wpust jest na zamówienie i musimy poczekać. Mam nadzieję,że tylko do poniedziałku, bo się nam robotnicy rozbestwią ...
  4. Dziennik Beaty

nie mogę tak czekać i czekać bez końca.Dla mnie jest to męczarnia, wiem że pracę trzeba wykonać ale czy to nie można zrobić w jeden dzień!:evil:
    Dzisiaj u nas pada także mąż pojechał na plac boju, bo nie mamy jeszcze zrobionego drenaża wokół domu, więc żartował, że odpłynie nam przyczepka. Na szczęście nie odpłynęła :smile: ale wody, jak relacjonował mąż jest pełno. Trzeba będzie zrobić w końcu to odprowadzenie wody, bo inaczej będziemy sę paplać w błotku ...
  5. Dziennik Beaty

No już jestem znowu na Forum, teraz już całkowicie, bo skończył się czas mojego urlopowania i wylegiwania się. Moje dziecko bawiłao się razem ze swoja kuzynką w górach, ja leniuchowałam, a mąż pilnował budowy i ciężko pracował.( No w końcu ktoś musi pracować, aby inny mógł odpoczywać:grin:
    Ale po wywczasowaniu czas obejrzeć swój ukochany dom( na razie pole marsowe)i nacieszyć się postępami.
    A jest co oglądać. Tynkarze już dół obtynkowali, zostało ...
Strona 2 z 4