dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Beaty

    no i w końcu mam wszystkie ścianki działowe postawione, zalane schody do prysznica i będzie robiony już taras. Piękny, duży taras. Ptaszki już wyfrunęły, także gniazdko zostało im przeniesione poza mury domu. Elektryk pracuje pełną parą. Czekamy tylko na okna, bo dom już wtedy będzie miał oczy, jak na razie świeci oczodołami.
    cdn.
  2. Dziennik Beaty

    no i zostałam zaopatrzeniowcem. Mąż buduje a jeść musi.Także goniłam wczoraj o 20,00 do sklepu po jedzenie.
    Na dodatek jestem zła, okropnie!!! Wczoraj obdzwoniłam całe miasto w żadnej hutrowni nie ma nadproży ceramicznych!!! Wyobrażacie to sobie? Sezon w pełni, a materiałów budowlanych brak. Dobrze,że to tylko 2 szt.,bo w zeszłym roku nie dokończyliśmy dwóch ścianek działowych. Ale teraz będą czekać do ukończenia, aż w jakieś hurtowni pojawią się nadproża. ...
  3. Dziennik Beaty

    mąż już śpi na budowie, właśnie przyjechał nasz kuzyn- będzie kończył NASZ DOM.Także zostałam słomianą wdową. Ale razem z naszą Niunią zamierzamy dołączyć do męża na jesień.
    Przyszedł elektryk i porozpisywaliśmy gniazdka i wyłączniki, będziemy mieli wyłączniki dla leniwych czyli wygody. Ponieważ na poddaszu mamy dość długi korytarz, więc aby nie biegać od jednego końca do drugiego, to wyłączniki na światło będą przy każdych drzwiach do pokoju.
    cdn.
  4. Dziennik Beaty

    A, ha zapomiałam dodać, że mam 136m2 powierzchni użytkowej. Dom jest z użytkowym poddaszem

    Jest 10 maja, właśnie zalali nam pierwszą podłogę na parterze domu. Zostawili tylko pal w kuchni na którym wybudował sobie gniazdko ptaszek, małe się już wylęgły. Murarze mówili, żeby nie ruszać ptaszków, bo gniazdko w domu to na szczęście, a gdy małe się wyklują, wtedy gniazdko sie przeniesie na dwór.
    13 maja wywiercili nam studnię, wyszło 17,5 m w głąb, ...
  5. Dziennik Beaty

    jest stan surowy otwarty.
    Nie bedę pisała jak było wcześniej, bo na samą myśl problemów z załatwianiem przyłączy i stanu naszej działki,padam z bezsilności.
    Sama budowa przebiegała super. Mieliśmy fundamenty wykopane w maju 2001r. i zamierzaliśmy skończyć budowę do końca 2001r. Ponieważ odmówili nam przyłączy ee, przełożyliśmy koniec budowy do 2002r. Fundamenty mieliśmy zkończone w czewcu, przyjechał kuzyn mury postawił do sirpnia-silikat.Po więźbę ...
Strona 4 z 4