dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

otwarty3

  1. Stan surowy i więźba

    Stan surowy mieliśmy wyceniony jeszcze przed rozpoczęciem budowy, więc nie było tu żadnych niespodzianek. Poszło szybko i sprawnie. Panowie z firmy, która robiła nam później więźbę stwierdzili, że jeszcze nie widzieli tak równo zrobionego domu Sąsiadka się trochę martwiła, że za szybko budują, ale wygląda na to, że wyszło dobrze

    Z więźbą była niezła jazda. W wycenie mieliśmy jakiś tam szacunek na więźbę z normalnego drewna, ale więźba w ...
  2. Błędy jakie popełniłem zanim zacząłem budowę

    Jeśli te informacje mają się komuś w przyszłości przydać, to może opiszę jakie błędy popełniliśmy do tej pory.
    1) Wybór działki - wydawało mi się, że działka 21x50 metrów jest dość duża i wejdzie na nią większość standardowych domów. Błąd! 21 metrów to działka wąska i jeśli chciałoby się mieć garaż dwustanowiskowy, to nie ma co liczyć na znalezienie parterowego projektu. Nawet z piętrowymi jest krucho.
    2) Wybór projektu - panuje opinia, że zwykły, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: błędy, przed budową Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dom Otwarty 3 - blog opóźniony, bo dom już zaczęty

    Bloga czas zacząć... wprawdzie budowa zaczęła się pół roku temu, ale podobno lepiej późno niż wcale. Postaram się zatem krótko opisać co się do tej pory wydarzyło. Jeśli ktoś buduje ten dom lub się nad nim zastanawia, to miło będzie przeczytać na ten temat jakiś komentarz, abym nie stracił motywacji do pisania

    Projekt domu to "Otwarty 3" z pracowni MG Projekt z powiększonym garażem dwustanowiskowym i powiększonym pomieszczeniem gospodarczym. Może ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: mg projekt, otwarty 3 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 9 z 9