dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar justhree
    Dziękujemy bardzo i wszystkim którzy budują życzymy również szybkiej i w miarę bezproblemowej budowy!!!
  2. Avatar doti151
    Powodzenia życze!Mam nadzieje że mi też szybko pójdzie z papierami i zacznęł wymarzoną budowę!
  3. Avatar giorgina
    Witamy, widzę że wystartowaliśmy tego samego dnia Nie pozostaje mi zatem nic innego jak tylko życzyć pięknej pogody i szybkiego budowania.
  4. Avatar ditomasso
    Powodzenia! Szybkiej i bezproblemowej budowy życzymy
  5. Avatar Wanti
    dokladnie ...nie miała racji urzedniczka. U mnie jest odsuniete od lini zabudowy po około 70 cm, Projektant powiedział ze bezpiecznie jest żeby byc lekko odsuniety.
  6. Avatar justhree
    Urzędniczka nie miała racji ale niestety my musieliśmy ustąpićWydaje mi się, że co urząd i miasto to inne zasady Analogiczna sytuacja gdzie indziej pewnie przeszła by bez problemu.
  7. Avatar DRDZ
    A w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego macie linię zabudowy czy nieprzekraczalną linie zabudowy? Jeśli to drugie, to urzędniczka nie miała racji. Właśnie widziałem plan zagospodarowania działki sąsiadki i tam budynek nie styka się ani jednym punktem z linią zabudowy i pozwolenie jest.