dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. oj dzieje się, dzieje...

    hmmm, oczywiście nie jestem zbyt systematyczna we wpisach

    mamy okna, drzwi, tynki wewnętrzne no i czekamy na ogrzewanie podłogowe !!
    już niedługo ruszamy dalej, CO+ wodę i kanalizację, zaraz po nich wchodzi pan płytkarz, który położy płytki na całym dole oraz wygipsuje ściany na dole i górze,

    mam wybraną kuchnię, czekam tylko na te płytki i podwieszany sufit i zamawiamy, pewnie będzie na październik i.... wprowadzimy się

    powoli, ...
  2. pierwsze kroki w 2015 :)

    Niestety, zima się skończyła a my dalej czekaliśmy na budowlańców, no ale są! działają! ściany w szybkim tempie pną się w górę...

    za ok 2 tyg ruszamy z dachem. wybraliśmy kolory :
    dachówki - grafitowy,
    ramy okien - dąb/orzech
    drzwi i brama garażowa - j/w

    do poprawy mamy schody do piwnicy - typ zabiegowy, niestety zrobione tak, że na jednym ze stopni w zabiegu nie mieści mi się stopa, a na kolejnych mieszczą się dwie (na długości) ...
  3. dziennik budowy Szeregowca !!

    Historia naszej Szeregówki zaczęła się w grudniu 2013 roku. Kupiliśmy działkę! Ok 550 m2. Do działki dołączony był projekt, który mimo paru uwag spełniał nasze oczekiwania - otwarty dół, jedna przestrzeń. Poddasze użytkowe z 3 pokojami i łazienką z wanną, dodatkowa łazienka z prysznicem na dole.
    Jedyne czego byśmy nie uwzględnili przy budowie domu to podpiwniczenie całości domu, garaż 'doklejony' do bryły budynku oraz brak pokoju gościnnego na dole. Allllee da ...