dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

marus1980

  1. Mamy pozwolenie na budowę

    Teraz tylko czekamy aż się uprawomocni i skoczą się upały.
  2. Oczekiwanie straszna rzecz

    Właśnie dziś pan architekt wysłał nam koncepcję zagospodarowania, kilka poprawek i będzie ok.
    To oczekiwanie jest okropne, nic się nie dzieje. Czytam forum żeby być mądrzejszą a im więcej czytam tym więcej pytań w mojej głowie się rodzi.

    Teraz zastanawiamy się z czego robić ściany wewnętrzne- jest kilka możliwości: BK, pustaki ceramiczne, albo silka. W projekcie są cegły.
    I oczywiście pytanie jaki styropian wybrać na ocieplenie. ...
  3. r5

    Jeszcze muszę się pochwalić, że udało mi się dziś obejrzeć ten domek już wybudowany i w trakcie wykańczania wnętrz. a to zasługa miłego pana który oprowadził mnie po domu córki. Zakochałam si. w tym domku jeszcze bardziej. Zmiany które z mężem wprowadzamy są jak najbardziej trafne. Chociaż oglądany dom miał tak pięknie pomalowaną elewację, że się zastanawiam nad naszym wyborem elewacji z cegły klinkierowej. Ale mój mąż jest uparty i chce klinkier. Zastanawia ...
  4. Rodo 5

    Udało mi się dziś wyrwać z domu a wszystko zawdzięczam złej pogodzie, więc nieraz jest potrzebna i taka. Byłam u architekta z projektem, mapkami i zmianami. Za wszystko policzył nam 4500 zł. Czy dużo? Nie wiem, najtaniej ze wszystkich. Ale będziemy musieli czekać ok 4 miesiące aż dostaniemy pozwolenie. Ma wszystke dokumenty załatwiać w naszym imieniu, również wniosek o pozwolenie na budowę. Bo jakbym chciała liczczyć na złą pogodę żeby się wyrwać z domu aby pozałatwiać ...
  5. Rodo 5

    Jeśli uda się to jeszcze w tym roku chcielibyśmy wylać fundament. Ale to wszystko okaże się jak długo zejdzie z biurokracją. Nasz domek będziemy budować etapami ponieważ kredytu na niego nie bierzemy. Mąż też nic nie zrobi sam bo nie ma czasu ale i nie zna się na budowie.
Strona 1 z 2