dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar seray ture
    Hello, stone crushing machines used for construction waste and mining industry are indispensable machines for every construction and mining companies. Cone crushers are known as indispensable crushers in mining sites.
    Ref: https://www.mekaglobal.com/en/produc.../cone-crushers
  2. Avatar aniqa1982
    Cześć ! nic nowego nie pokazujesz. Jak budowa?Pozdrawiam serdecznie
  3. Avatar aniqa1982
    Halo halo! co nowego u Ciebie? Jak postępy?
  4. Avatar aniqa1982
    Dezet i ja też pamiętam o Tobie
  5. Avatar DEZET
    Jakoś trzeba sobie radzić Dziękuję.

    WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
  6. Avatar Malwina Napiórska
    Sprytny podnośnik do płyt
  7. Avatar DEZET
    Dziękuję
  8. Avatar aniqa1982
    wooooow ! świetny pokaz ! chylę czoło
    Ale Ci fajnie ,że masz swoje grzybki
  9. Avatar aniqa1982
    Dezet czekam na nowe fotki!!! Na pewno coś zrobiłeś !pozdrawiam
  10. Avatar aniqa1982
    Aktualizuję i donoszę ,że moją brzoskwinię szlag trafił... całkiem uschła , chora była jakaś . Muszę tą wyrwać i nową posadzić... I jeszcze orzech koniecznie musi być ... pozdrawiam
  11. Avatar DEZET
    Cześć! Też nie wiedziałem, że tak można, po prostu wybrałem najprostszy, oszczędnościowy wariant U mnie borówki dojrzewają, mam też agrest, aronię i małe porzeczki. Drzewka owocowe świeżo posadzone- wiśnie nie wyglądają dobrze- liście przyschły- może odbiją w przyszłym roku. Pozdrawiam.
  12. Avatar aniqa1982
    Cześć !! fajnie wyszły płytki, nawet nie wiedziałam ,że tak można

    Ja już swoje truskawki wsuwam, warzywa rosną, borówki też widać ale mam problem z brzoskwinią , bo wygląda jakbyuu "dziczała". tzn zamiast drzewa robi się krzew i muszę koniecznie popryskać ją na mszyce, bo aż listki poskręcało
    W każdym razie mam swoją działeczkę i jak sie wprowadzę to zawsze coś tam będę miała )
  13. Avatar DEZET
    Dzięki Na opakowaniu napis "Balleno"- zakup w casto. Wymiar płytki 30x60. Były błyszczące i matowe. Wybrałem błysk, bo nie wiem, czy ew. pryskający tłuszcz z kuchni nie wnika w matowe- zostałyby plamy.
  14. Avatar Izolda69
    ładne płyteczki, można wiedzieć jakie to ?
  15. Avatar DEZET
  16. Avatar DEZET
    Nie wkleiło się zdjęcie płytki przy oknie.
  17. Avatar aniqa1982

    Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,
    pełnych nadziei oraz miłości,
    Pogodnego nastroju,
    oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań,
    wśród rodziny i najbliższych przyjaciół
    życzy Ania
  18. Avatar DEZET
    Konieczne było dostarczanie ciepła do innego pomieszczenia, co przy braku sufitu nad kozą było niemożliwe. Sama koza nic praktycznie nie dawała. Rurą spiro mogę kierować ciepło w wybrane miejsce.
    Temperatura na wylocie dochodziła <45*C, jednak nawiew był za słaby.
    Okazało się, że wentylator z kserokopiarki ma za małą wydajność i muszę poszukać czegoś większego. Obniży to temperaturę, ale ilość przeniesionej energii powinna być większa.
  19. Avatar Ermua
    jaki cel był przebudowy tej kozy?
  20. Avatar DEZET
Strona 1 z 15