dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lola

  1. dziennik loli

    Moja budowa na razie spowolniła. Postanowiłismy płyte na gruncie zrobić dopiero na wiosnę. Mamy zrobione fundamenty, instalacje i zagęszczony piach. Pewnie do wiosny i tak troszke jeszcze opadnie. Teraz zabezpieczymy to na zimę. Z działki usunęlismy resztki gliny i smieci i musze przyznac z zadowoleniem, że w koncu wyszlismy z ziemi. Wszystko jest ładne i czyściutkie i szkoda tylko, że to nie cały dom.
    W między czasie zastanawiamy się też (mamy na to cała zimę) z czego ...
  2. dziennik loli

    Dziennik pisze w pracy, więc z pośpiechu literki zjadam.
    Teraz troszkę o moich nerwowych załamaniach. Pierwszy miałam, gdy okazało się, ze po wymierzeniu przez geodetę domu stoi on nie tam gdzie miał. Mój mąż to dostał szału - takiego nerwusa mam. Szybko zadzwonił po kierownika , no i razem zakombinowali i jest ok. Tj. przesunęlismy dom i wszystko w papierach zostało załatwione beż nowej procedury.
    Inna sprawa to tesciowa na budowie, tj. tesciowa mojego męża, ...
  3. dziennik loli

    No i jestem ponownie. Chyba cos ze mna nie tak (a moze i tak) ponieważ dostałam jakiegos przypływu energii i postanowiłam kontunuowac swój dziennik. Poniewaz mam sporo zaległosci, bede pisała w kilu cześcoach.
    W maju dostałam upragnione pozwolonko na budowę. Czyatałam je chyba ze sto razy i jeszcze nie wiedziałam ile łez nad nim sie poleje - i szcześcia i goryczy.
    W czercu wrócił z zagranicy mój mężuś więc ochoczo wziąla sie do pracy. Nie wiem ską po długich ...