dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Majka

  1. Dziennik Majki

    "Przechodówka" zrobiona :razz: ale jest jeszcze schodówka na poddasze - a ona coś nie bardzo działa, Wrrrr... Tomek w zapale robienia wszelkich kontaktów, porozkuwał pare puszek, bo coś nie grało. Przed malowaniem zapytałam; "cała elektryka sprawdzona?" Tomek na to: tak, tak. A teraz mówi, że sądził, że działa, a poza tym nie miał pod ręką....neonówki. :mad:
    Udało się zdobyć ciężarówkę gruzu, który lepiej wyprofiluje nam wjazd, aby goście nie ...
  2. Dziennik Majki

    Podłogi podratowane, może przez jakis czas szlag ich nie trafi.
    Zdaje się, że Marsjanie Alicjanki wkroczyli w moją rodzinę. Roboty mamy strasznie dużo /sprzątanie, wykańczanie drzwi wewnętrznych -klamki, otwory wentylacyjne, zheblowywanie tam gdzie nie pasują, malowanie i oczywiście przewożenie gratów, które najpierw trzeba spakować/ a mój szanowny małżonek od 2 dni jest cholernie zajęty robieniem....."przechodówki" na korytarzu. Dla niewtajemniczonych - chodzi ...
  3. Dziennik Majki

    W domu cieplutko, w kominku palimy na okrągło. Testujemy jak się będzie zachowywał przy różnych temp. - 60- 85 stopni /woda w obiegu/. Wtedy kaloryfery parzą. Dokładając co 2 godz. polano długości 40cm i średnicy 25cm, kominek utrzymuje w domu tem 23-25 stopni C. W tej chwili palimy drzewo b. mało kaloryczne /wilgotna wierzba/, więc sądzę, że kupując np. drewno bukowe będą jeszcze lepsze osiągi :razz: . Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu. I wszystkim tym, którzy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dziennik Majki

    Gadzino przebrzydła :razz: nie właź do pamiętnika.
    Żeby się przeprowadzić, trzeba zorganizować całe "centrum logistyczne". Pewną wprawę już mam, co prawda sama się nie przeprowadzałam, ale "likwidowałam" 2 mieszkania po kochanych Ciociach, które przeprowadziły się na zawsze.
  5. Dziennik Majki

    Trochę opuściłam się w pisaniu, ale wyskoczyłam na krótki urlop w cieplejsze rejony. Wszystko zostawiłam na glowie kochanego męża. Wracam, a tu roboty postępują i ..... nasz lekko wariacki pomysł połączenia Buderusa z kominkiem z płaszczem wodnym - działa!!! Serio, test został przeprowadzony wczoraj, w kominku rozpalono, kaloryfery gorące, pompa pieca współpracuje. Szok.
    Prawde mówiąc nikt z nas do końca nie wierzył, że to się uda. Instalatorzy też trochę powątpiewali, ...
Strona 2 z 12