dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Majka

  1. Dziennik Majki

    Jak kiedyś zaczynaliśmy budowę /och, ile lat temu to było :razz: /,
    oświadczyłam mężowi: dom ma być wykończony przed przeprowadzką, ja na budowie nie będę mieszkać! Ostatnio, jednak zmieniłam swoje radykalne zapatrywania, dom jednak nie będzie skończony a przeprowadzimy się. Nie damy rady zrobić w tym roku: otynkowania z zewnątrz, ocieplenia poddasza /rzucimy wełnę na strop/, nie pomalujemy piwnicy, nie zrobimy podłogi w garażu, nie zrobimy tarasu /dzieci zorganizują ...
  2. Dziennik Majki

    Są instalatorzy. Właśnie rujnują na nowo dom. W salonie muszą rozwalić kawałek komina, bo rura stalowa wsadzana od góry utknęła na amen na tej wysokości. W piwnicy montują tysiące rurek, zegarów, złączek, pomp /itp mi nie znanych szpejów/. Wszystko to jakimś cudem chcą połączyć w jeden system z kominkiem. Troche powątpiewam, czy taka operacja się powiedzie, równie dobrze może się okazać, że "pacjent zmarł". :razz:
    Właściwie żadna niespodzianka mnie ...
  3. Dziennik Majki

    Meble są piękne. Naprawdę super. Kuchnia nabrała od razu przytulnego wyglądu, pomimo oswietlenia wykonanego z jednej smętnie zwisającej żarówki :razz: Mamy jednak mały problem z podłączeniem kuchenki. Jak pewnie wiecie, szafki stojące robi się tak, aby pomiędzy nimi a ścianą była przerwa wentylacyjna. Okazuje się jednak, że sprzęt AGD jest "grubszy", tzn, tył zmywarki i kuchenki właściwie dochodzi do ściany :eek: Kuchenkę mielismy podłączyc giętkim wężykiem, ...
  4. Dziennik Majki

    Qrcze. Meble kuchenne przyjechały. Termin się zgadza, miały być dostarczone na 20-stego, ale przyzwyczailismy się juz do opóźnień różnych wykonawców i nas zaskoczyli. Tomek popędził rano posprzątać kuchnię, kupic wężyki itp. Teraz ekipa montuje, Tomek zdaje relacje telefonicznie.
    Musimy pogonić instalatora kotła, trzeba się przeprowadzać, a tu w domu zimno.
    cdn.
  5. Dziennik Majki

    Nie wiem, czy uda się coś napisać, bo mnie ciągle wylogowuje :eek:
    Kominek wniesiony do salonu i ustawiony pod ścianą. Ciekawa jestem, gdzie Wy robicie wyczystkę, bo u nas wypadła obok kominka na wysokości 30 cm nad podłogą! Nie mogła być w piwnicy, bo w sam raz ten komin kończy się na wysokości parteru, drugi ma wyjście w piwnicy /tam będzie jego wyczystka/. Otwory do których mamy podłączyć kominek nie są nad nim, ale po jego lewej stronie. Rura zakończona portkami ...
Strona 3 z 12