dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar gladi
    Cudowny dom! Wspaniały projekt i spektakularna realizacja Mam nadzieję, że dobrze się mieszka i mam nadzieję, że przy budowie została już ostatnia kosmetyka Jak sprawuje się dom w użytkowaniu? Zmienilibyście coś? Co jest na plus, co na minus? Dom naprawdę piękny. Pozdrawiam!
  2. Avatar kajek88
    Dziękuję. Płytki na elewacji są z firmy Stone Master a ich nazwa to Loft Brick Sahara. Zdjęcia dachu w wolnej chwili prześlę w prywatnej wiadomości. Pozdrawiam.
  3. Avatar kajek88
    Witam,
    płytki są z firmy Dune. Pomieszane trzy rodzaje płytek: Kioto, Origami i Japan.
  4. Avatar Bojp
    Witam,

    Dom wygląda wspaniale.
    Chciałbym zapytać jakich płytek użyliście do wykończenia elewacji? Jest to kamień naturalny czy gips?

    I jeśli mółbym prosić też o 2-3 zdjęcia z wykonania dachu, byłbym bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam,
  5. Avatar kakusek
    Witam
    Prosze o nazwe plytek 3D ktorymi obudowana jest wanna i sciana za nia.
  6. Avatar kajek88
    Nie, nie myśleliśmy o tym, raczej nam się o nie podoba. W przyszłości z przodu planujemy posadzić rośliny, więc dom będzie z czasem zasłonięty od strony drogi.
  7. Avatar mecenas41
    Nie myślałeś o tym żeby miedzy przęsłami z gabionami zastosować w pustych panelach taśmy ogrodzeniowe?
  8. Avatar kajek88
    Cytat Napisał Nani
    Czym zasypywaliście gabiony?
    Takimi kamieniami:





    Mają zostać jeszcze umyte, ale wykonawca ogrodzenia czeka na dodatnie temperatury na dworze.
  9. Avatar Nani
    Czym zasypywaliście gabiony?
  10. Avatar kajek88
    Cytat Napisał Nani
    Czy wanna jest wpuszczona w podłogę?
    Tak.
  11. Avatar Nani
    Czy wanna jest wpuszczona w podłogę?
  12. Avatar kajek88
    Pofalowana płytka jest z firmy Zirconio, nazywa się Basis Wave White. W całym domu na podłodze, również w łazienkach mamy jednakowe płytki firmy Stn Ceramics a nazwa to Compakt Marengo.
  13. Avatar franelka1
    Czy ta pofalowana płytka to jest Gobi? Jaką do niej daliście podłogę?
  14. Avatar kajek88
    No włąśnie miałabym już pomysł na takie szklane drzwi, ale najpierw musimy trochę pomieszkać i zobaczyć, czy będzie taka potrzeba.
  15. Avatar aniakicia
    też mam salon na przeciw drzwi wejściowych tylko trochę dalej niż ty, bo mam dłuższy korytarz, wiatrołap jest oddzielony drzwiami od reszty domu, przemieszkaliśmy już jedną (pierwszą) zimę no i muszę przyznać, że te drzwi się przydają zwłaszcza w zimnie jak były nie zamknięte drzwi do wiatrołapu a ktoś wchodził do domu to czuło się siedząc na kanapie ten zimny powiew. Mamy już taki nawyk, udało się wytłumaczyć też dzieciom, ze jak chcesz wyjść z domu to drzwi do wiatrołapu muszą być zamknięte, bo zimą leci zimne powietrze a latem gorące ( a do chłodzenia domu używamy GWC i jak jest upał to w domu fajny chłód)

    Oprócz tego planujemy (albo i nie) do salonu wstawić szklane przesuwne drzwi aby zamknąć go od strony korytarza, ale to tylko na razie plany bo są ważniejsze rzeczy jeszcze do ogarnięcia jak to w nowym domu

    Zresztą każdy buduje jak chce...
  16. Avatar kajek88
    P.S. Muszę jeszcze dodać, że teraz kiedy ustawiliśmy meble widać rzeczywiste rozmiary salonu i kuchni. Teraz wiemy, że poszerzenie salonu o 80 cm było dobrą decyzją. Mieści się trzymetrowa kanapa i zostaje sporo miejsca po obu stronach.
    Kiedyś na forum muratora ktoś napisał, że kuchnie w projektach Domów z Wizją są "wielkości słoika" . Pewnie wszystko zależy od tego kto do jakich standardów jest przyzwyczajony, ale dla nas kuchnia jest duża.
    Na dzień dzisiejszy mam jedynie wątpliwości do braku wydzielonego przedpokoju. Z dworu wchodzi się praktycznie do salonu. Boję się, że będzie nas trochę zawiewać, ale jak to się srawdza, będę mogła powiedzieć dopiero jak trochę pomieszkamy w domu.
  17. Avatar kajek88
    Miło nam, że się podoba
  18. Avatar U Jaśków
    Lampy świetne... no i ta płyta dębowa na ścianie - ekstra Pięknie jest!
  19. Avatar aniakicia
    ciekawa lampa nad stołem
  20. Avatar kajek88
    Cytat Napisał Bojp
    Witam,
    Jak postępy na budowie?
    Witam,

    od ostatniego wpisu udało się zrobić durzo rzeczy, ale nie miałam czasu na kolejny wpis.
    Od sierpnia wykonaliśmy: gładzie i malowanie w całym domu, płytki podłogowe również w całym domu, kuchnia, oświetlenie. Jesteśmy na etapie łazienek, które miały już być gotowe, ale są w trakcie robienia się. Praktycznie czekamy tylko na łazienki i chcemy się wprowadzać. Postaram się w ciągu kilku najbliższych dni zrobić i wrzucić nowe zdjęcia.
    Updated 07-11-2016 at 08:24 by kajek88
Strona 1 z 3