dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!

Dom ma plycie fundamentowej + ogrzewanie elektryczne ! Dziennik czas zaczac !!!!!!!!!!!

  1. Moje pierwsze lato...!

    - 21-11-2017 - 13:53 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Całkiem miło mieszka się "nielegalnie" w moim nowym domku ! Już 1,5 m-ca oddycham wiejskim powietrzem, jeżdzę rowerem po kozie mleko / 5 zł za litr/, jem jaja od kurek sąsiadki i czekam na ostatni już etap w tym roku !
    Podoba mi się tutaj, chciałabym już zostać na zawsze ale niestety jest to jeszcze niemożliwe !
    Przygotowywałam się przez ten czas do ostatniego etapu w tym roku ! " Ocieplenie styropianem z zewnątrz " !
    Do ocieplenia ...
  2. Tynki ... fertig !!!

    - 10-06-2017 - 19:37 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Tynki zakończone !
    Wybrałam tynki gipsowe utwardzane / ale firma robi tylko Kreisel / !
    Jestem zadowolona ! Wygladają dobrze ! Cena za 1 m2 - 26 złotych *









    Parapety też zainstalowane *
    ...
  3. Hydraulika zrobiona ... !!!

    - 08-06-2017 - 20:39 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Hydraulik również zakończył swoją pracę !







    Wanna *



    Prysznic *


    Lazienka- umywalka i sedes *

    ...

    Updated 12-06-2017 at 06:27 by Inka57

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Elektryka prąd nie tyka... !!!

    - 04-06-2017 - 20:09 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Elektryka i hydraulika prawie na ukończeniu !
    Kawał dobrej roboty ! O Boże, jak ja się z tym wszystkim połapię... ???!!!
    Elektryk Darek i jego kolega cały tydzień sumiennie pracowali !
    Super efekt na dole :









    Gora ...
  5. Melduję się w 2017 !!!

    - 17-05-2017 - 09:10 (Na milosc i budowe wlasnego domu nigdy nie jest za pözno !!!)
    Po zimowej przerwie z niecierpliwościa przystępuję do dalszych etapów na mojej budowie ! Przerwę ta wykorzystałam do czytania, przemyśleń, szukania fachowców
    i ustawiania terminów !
    Z Mannheim do Ostroleki dotarlam w srode 10 maja, w poniedz. 16 maja przyjechaly na budowe już okna !
    Wybralam okna firmy Vetrex oczywiście z cieplym parapetem, cieplymi progami, cieplym montażem itd !
    Firma p. Marka Kowalczyka z Ostrołęki w 2 dni uporala sie ze wszystkim ...

    Updated 17-05-2017 at 09:13 by Inka57

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 8