dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Teska

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    lipiec 2007


    no i drewutnia prawie skonczona.......zostalo tylko zrobic wzmocnienia boczne i przegrode......
    poprzedni tydzien, byl tragicznie :lol: pracowity......robilam za pomocnika.....dwa dni byle takie ze ledwo nogami wloczylam...

    ale.....

    drewutnia wyglada calkiem, calkiem...a co tam...wyglada super!

    wczoraj byla kladziona dachoweczka......ech.... :lol: :lol: a dzis ostatni dzien.....zostanie jeszcze zamontowac drzwi, ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    lipiec 2007


    moje spostrzezenia......

    nie wiedzialam kto mi bedzie robil drewutnie wiec podzwonilam po paru firmach ktore sie tym zajmuja.....rece opadalay.....


    drewutnia wymiary 3 przesla po 1.80 a szerokosc 1 przeslo 1.80 dach, slupki,kotwy, dachowka, laczniki, wkretaki itp....
    1 firma po przeanalizowaniu :lol: :lol: kosztow oddzwonila do mnie informujac ze moga mi zrobic taka drewutnie za 10 tys :o :o :o
    2 firma chciala ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    lipiec 2007


    dzis zamawiałam materiały na drewutnie.....hmm...nie chciałabym sie w tym czasie budować....

    zamówilam drewno suche obustronnie szlifowane( czy jakos tak...) na cala drewutnie...
    na zamowienie panele tzn przesła wypełnione porzadnie grubymi listwami,
    musze kupic 16m2 dachowki.....kotwy i impregnat tikkurilli....ufffff

    wiec czas zaczac budowlaną szopke :lol: :lol: :lol:
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    Lipiec 2007


    w tym miesiacu zaczynam budowanie drewutni ......i wiem ze bedzie zrobiona porzadnie solidnie.....hmm..chyba trafił mi sie drugi porzadny człek na budowie :lol: :lol: pierwszym jest klinkieciarz.....

    namiarami oczywiscie dla grupki słuze.......robi meble itp.....
    w pozniejszym terminie zamowie u niego szafe :lol: