dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar agata924
    A ma Pan może jakieś zdjęcia jak wygląda pompa ciepła montowana przez firmę Expobud? Chcemy ruszyć z budową jak najszybciej ale w okolicy nie ma gazu. Panowie proponują właśnie pompę ciepła. Ciekawi mnie ile miejsca ta pompa zajmuję i czy jesteście Państwo zadowoleni z jej pracy ( chodzi głownie o jej głośność). Niestety nie widzieliśmy jeszcze domu pokazowego bo nie mieszkamy w pobliżu Torunia stąd moje pytanie. Dziennik budowy który Pan prowadzi- petarda... Domek przepiękny... Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
  2. Avatar ola86wisnia
    Jak Państwo oceniają technologię po zakończeniu budowy? Też chciałam budować z keramzytu, ale zauważyłam, że wszyscy są zadowoleni na początku, a pod koniec budowy narzekają, że niepotrzebnie dopłacali.
  3. Avatar mcstefan
    Super takie ściany z keramzytu.
    A jak to wychodzi cenowo w porówaniu z innymi technologiami?
  4. Avatar slawek86
    Hej, dzięki. Garaż będzie wolnostojący dwustanowiskowy - ale nieco później Na górze strych 16m2 Muszę uzupełnić wpisy w dzienniku bo sporo się dzieje, a doba za krótka
  5. Avatar klesz
    Super. Obserwuję z zapartym tchem ten dom to moje marzenie
    Garażu nie robiliście? strych czy poddasze użytkowe?
  6. Avatar slawek86
    Cześć,
    a na jakim etapie jesteście aktualnie? Prowadzisz może podobny dziennik?
    Pozdrawiam
  7. Avatar pyskoft
    Cześć,

    Fajnie to wygląda. U nas ściany postawili w 4 godziny. Kolejne 4 kleili, spawali itp.
    Bardzo pozytywne wrażenia.

    Pozdrawiam
  8. Avatar slawek86
    Cześć,
    super, fajnie że mamy podobny etap, będziemy mogli wymienić doświadczenia i obserwacje Ściany to jest ten element na który my czekamy najbardziej

    Pozdrawiam
  9. Avatar pyskoft
    Cześć,

    budujemy właśnie z Expobudem dom pod Inowrocławiem i jesteśmy na podobnym etapie.
    W przyszłym tygodniu pewnie już będą ściany.

    Pozdrawiam