dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ada & Rafał

  1. Dziennik Ady i Rafa?a

    z dobrych wiadomości:
    mamy już prąd i za kilka dni będziemy mieli pozwolenie na budowę przyłącza gazowego. W domu trwają prace wykończeniowe, do końca tygodnia będą już wszystkie podłogi. Nie możemy się doczekać jak będą wyglądać, bo będziemy je przed lakierowaniem bejcować na biało !! Podłogę kładzie Ady tato, więc o jakość i efekt końcowy jesteśmy spokojni.

    ze złych wiadomości:
    wygląda na to, że po 8 miesiącach współpracy ...
  2. Dziennik Ady i Rafa?a

    mamy już komplentą glazurę w dużej łązience, teraz układają w małej. Cały dom nabrał charakteru szpitalnego, bo wszytko jest pomalowane na biało, ale to tymczasowe bo już myślimy nad kolorem ścian wewnętrznych. Zaczynamy też montować ogrodzenie działki.

    Kilka zdjęć na naszych stronach.
  3. Dziennik Ady i Rafała

    ostatnie dni były dla nas wyczerpujące, nasz wykonawca mocno przyspieszył i musieliśmy wybrać całą glazurę i terakotę w jeden dzień, całe szczęście w Warszawie tego nie brakuje tak więc udało się, choć oczopląs mam do dzisiaj.

    Na budowie tłok, że ciężko się poruszać, tynki wewnętrzne już zrobione. Zadowolenie jesteśmy że zdecydowaliśmy się na płyty G-K, dzięki temu ściany są równe jak stół no i wszytko wygląda bardzo estetycznie, na suficie też ...
  4. Dziennik Ady i Rafała

    uff... troszkę ochłonąłem z ostatnich wrażeń i pojechałem rzucić okiem na budowę. Niestety zbytni nawał dni wolnych nie wpływa mobilizująco na budowlańców, tak więc dopiero od wczoraj prace ruszyły na ostro. Aktualnie trwa montaż płyt G-K ( zamiast tynku ).
  5. Dziennik Ady i Rafała

    Z oststniej chwili !!!

    W niedzielę przyszedł na świat nasz syn Konrad, wprawdzie troszkę się pospieszył ale cieszy się doskonałym zdrowiem, waży 3250 g i mierzy 55 cm.
    Tak więc sprawy budowy zeszły na drugi plan. Staraliśmy się strasznie aby dom był gotowy przed narodzinami, lecz okazało się, że ekipy budowlane nie są w stanie osiągnąć tak dobrego wyniku jak matka natura. :smile:
    Teraz już na trzy głosy ( w tym jeden bardzo intensywny ) będziemy ...
Strona 3 z 10