dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Asia i Michal - i Ich Modrzew

    Witam forumowiczów,

    Znowu się przez miesiąc nie odzywałem ale byłem strasznie zalatany - w pracy sesja budżetowa.

    Budowa postępuje.

    Ale do rzeczy,

    Murarze mnie już opuścili "czyszcząc" przy okazji mieszek z ostatnich pieniędzy.

    Mam wylany chudziak i zrobioną kanalizację.
    Od tygodnia cieśle robią więźbę i nabijają deski na dach - dom wygląda cudnie. Chciałbym już w nim mieszkać.
    ...
  2. Asia i Michal - i Ich Modrzew

    Środa 24 września 2003,

    Już prawie miesiąc jak nie pisałem. Na budowie wiele się zmieniło - domek ma już strop i wymurowane sciany poddasza. W chwili obecnej panowie murarze szalują drugi strop. Muszę powiedzieć że bardzo się poprawili. Nie piją a jednego nauczyłem czytać rusunki w projekcie. 8)

    Zdarzają im się małe błędy ale szybko je koryguję. Ogólnie jestem zadowolony.


    Postanowiłem nie robić poddasza z drewna tylko ...
  3. Asia i Michal - i Ich Modrzew

    Poniedziałek 25 sierpnia

    No i zostałem zaobrączkowany. Ślub przebiegł sprawnie (nic nie pamiętam - za dużo na głowie). :D

    Ale troszkę o budowie bo tego dotyczy forum.

    Fundamenty zostaly zaizolowane przeze mnie i szwagrów (sztuk 2 ) po czym po odstaniu wróciła ekipa moich murarzy.

    Zaczeło się murowanie pierwszej kondygancji - niestety w związku z lataniną i ślubem odsunąłem budowę na dalszy plan.

    Na szczeście ...
  4. Asia i Michal - i Ich Modrzew

    Środa 30 lipca

    Murarze to niesamowici goście. Poważnie. Dla przykładu:

    Już prawie zaczęli zalewać fundamenty jak przypomniałem sobie o bednarce. :o

    Niby wiek młody a w pamięci dziury. :lol: Więc migiem w autko i do hurtowni. Wróciłem do domu dzierżąc 6 metrów bednarki.
    Oczywiście musiałem poinstruować murarzy co jak i gdzie. Pokazałem wszystko, zapytałem czy rozumieją - rozumieli. O naiwności.

    Jednak moje ...
  5. Asia i Michal - i Ich Modrzew

    Wtorek,

    Zacząłem - to znaczy ekipa. Przyjechali rozstawilii sprzęty (stół, radio, łożka polowe do spania, szafkę)

    i poszli do sklepu na piwo. :o


    Całe szczęście że tego nie widziałem. Znam to tylko z relacji mojego taty.
    Zacząłem więc pracować nad swoimi zdolnościami do empatii.

    Pomyślałem sobie- wprowadzili się to i parapetówa.

    Ale około godziny 18:00 zabrali się do pracy. Nocne ...
Strona 1 z 2