dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

swierol

  1. Kubełki

    Cześć,
    Po dwukrotnym nałożeniu kleju z siatką na styropian "aqua" miałem to już tak zostawić lub jeszcze na to nałożyć jakąś masę izolacyjną. Jednak po obserwacja u znajomych postanowiłem zastosować folie kubełkową. Koszt śmieszny bo za dwie rolki 20mb zapłaciłem 80,00 zł. Narazie zamocowałem ją tylko na wkręty z podkładkami a jeszcze dokupię jakieś wkręty z większym gwintem lub te dedykowane zamocuje w połowie wysokości. Jak widać na zdjęciu styropian ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0929.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	69,2 KB
ID:	444230   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0930.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	444231  
  2. Mały kroczek

    Cześć.
    Przyszedł czas na kolejny mały krok na budowie. Tak jak wspominałem wcześniej brat cioteczny ma mały przestój w wykończeniach i zaproponowałem mu, żeby zrobił mi izolacje fundamentów. Na chwile obecna wygląda tak jak na zdjęciu, styropian aqua 15cm. W przyszłym tygodniu będzie to zaciągnięte dwa razy siatką i klejem. Zastanawiam się czy jeszcze na zewnątrz nie pomalować jaką masą hydroizolacyjną (nie dysperbitem) ale naprawdopodobniej odpuszczę. Zdjęcie ...

    Updated 05-05-2020 at 14:55 by swierol

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0920.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	443759   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0923.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	72,8 KB
ID:	443760