dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Tak to wygląda.

    Cześć. A więc jak na zdjęciu poniżej tak wygląda rzut pomieszczeń w domku. Nad połową czyli nad salonem, kuchnią będzie otwarta przestrzeń do samego dachu, tzn będzie zamknięta na jętkach. Na sugestie już za późno
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Parter 1.jpg
Wyświetleń:	232
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	433632  
  2. Projekt odebrany

    Tak jak w tytule. Kilka dni temu byłem przejazdem w okolicach architekta i odebrałem podbity projekt wraz z dziennikiem budowy. Tzn dziennik zostawiłem i architekta bo będzie też moim kierownikiem budowy. Jestem generalnie zadowolony. Teraz siedzę i zastanawiam się z czego budować i kiedy zacząć przede wszystkim. Najpierw muszę przetransportować kamienie która zalegają niemalże na środku działki, chyba, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał trochę kupić piaskowca ...
  3. Chyba czas zacząć.... Geneza

    Początkowo działka miała leżeć, o pić i jeść nie wołać. Miała....
    Nie długo po zakupie (kwiecień 2016) zapadła klamka o ogrodzeniu. Niestety byłem pierwszy, który kupił działkę i musiałem ogrodzić sam ze wszystkich stron. Padło na najzwyklejsze z możliwy typów ogrodzeń: siatka pleciona fi 3mm ocynk, słupki ocynk fi 48mm, brama dwuskrzydłowa 4mb bez furtki, w jednym skrzydle klamka. Bez żadnej podmurówki, dzięki temu czasami przychodzą zajączki lub bażanty. ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180422_214650.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	85,2 KB
ID:	419158   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0300.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	419159  
  4. Chyba czas zacząć....

    Ważne! Mieszkam w Katowicach a planuje stawiać w woj. łódzkim a w zasadzie w przy granicy woj. łódzkiego z województwami świętokrzyskim i śląskim.
    Cześć, Mam na imię Mateusz.
    To właśnie w okolicach Przedborza spędzałem dużą część wakacji i innych wolnych dni. Ze względu na pracę do tej pory jestem tam bardzo często; na ryby czy na grzyby
    Któregoś wieczoru brat wspomniał, że na pobliskiej wsi są działki do sprzedania.
    Porozmawiałem ...
Strona 5 z 5