dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niktspecjalny

 1. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.

  zaczęli kopać,zbroić i powiem ,że ku mojemu zaskoczeniu nawet mi się to podobał.Grunt margielowo- glinkowy sprawił ,że ręczne kopanie wyglądało cudnie.
  W projekcie kier.i szef murarzy doczytali się ,że ławy mogą być niezbrojone.Bez mojej zgody z zakupionej wcześnie stali zrobili zbrojeni i włożyli do wykopu.Zalali betonem b-20 bo tak było w projekcie.(wszyscy zapomnieli na tym etapie o zrobieniu zbrojenia co w późniejszym etapie doprowadziło nas do kłótni ,że za ...
 2. Niktspecjalny z Gosi? i magd? gl312 i dziennikiem.

 3. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.


  Nasz Pan geodeta ponabijał kołki wziął 300-stówki i pojechał.Na koniec powiedział ,że gdybyśmy mieli coś do zinwentaryzowania to on chętnie pomoże.


  inwestor sprawdził wykop i pomiary na ławy.
 4. Niktspecjalny z Gosi? i magd? gl312 i dziennikiem.

  Dzisiaj jest brzydko na dworze więc napisze sobie kilka słów do dziennika.

  Czasami zebranie humusu jest niepotrzebne.Wyjaśnię to potem jak zacznę wklejać fotki z kolejnego etapu.Już teraz wiem ,że powiedzenie:gdybym budował drugi dom itd.itd (jest jak najbardziej zasadne) wybudował bym go zupełnie inaczej zwracając uwagę na powiedzenie: że trzeba być twardym a nie miętkim.

  No tiak.Zaczynamy.
  ...
 5. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.

  Tak zaczęliśmy nierówną walkę z naszymi marzeniami.Przyjechał Wiktor zebrał niepotrzebnie humus, usypał go na kupę i pojechał.
Strona 1 z 4