dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

niktspecjalny

  1. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.

    Dotarliśmy do naszego sprzedającego i zaczeliśmy z nim układy cenowe.W końcu facet zgodził sie i dopiero zaczeły sie problemy.Chciał sprzedac dzialke ktora nie była do zabudowy jednorodzinnej tylko do zabu..zagrodowej.Znaczyło to ,że można na niej wybudować dom ale pod warunkiem ,że ma ona 30ar i 1m.To co on wydzielił miało ok15 ar i nijak sie miało do tego przepisu.Poprzez pisma i prosby u Wójta itd przekształciłi to za decyzją Rady Gminy na działe jednorodzinną.MR zamienili ...
  2. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.

    Jak to wszysto powklejam to mi chyba mózg wyleci.Ale skoro sie zaczeło to trza ciagnać dalej.Wspomnianą "sosenke' prawie wybraliśmy na 100% ale Gosie podkusiła realizacja tego domku.Szukaliśmy ,szukaliśmy az znależliśmy.Pod Lublinem w małej wiosce ktoś wybudowal ten swój upragniony.W wersji komputerowej wygladał super a w realizacji zrobili z niego maszkare.Wybacza mi Ci którzy widzieli a Ci którzy buduja niech budują bo zrobia to napewno lepiej.Na poczatek pojechałem go zobaczyć ...
  3. Niktspecjalny z Gosią i magdą gl312 i dziennikiem.

    Matko córko jak tu zaczać?Może od tego ,że jak zwykle nie wiem od czego zaczać.Ta moja Gośka marudzi mi i marudzi ,żeby założyć nio to zakładam a właściwie zakładamy.Głupio tak zaczynać w trakcie ale spróbujemy pomału opisywać dzień po dniu nasze budowanko.

    Zanim trafiliśmy na to forum ani nasi znajomi ani rodzina nie wiedziala ,że mamy zamiar sie budowac.Zaczeliśmy od wertowania projektów co zajeło nam chyba 2 lata.Pomysłem zaszczepił nas ,nasz odwieczny ...
Strona 4 z 4