dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Juwiczówka

projekt według naszych potrzeb, na pewno energooszczędny, choć celujemy w parametry pasywności, dla wygody przewidujemy rozwiązania smart home
więcej na stronie www.juwiczówka.pl

  1. Dzień 1180. Łazienka przy sypialni

    Tu prace były wstrzymane i łazienka skutecznie służy jako dodatkowy schowek
    Ale trafiliśmy na wyprzedaż sedesu Ravaka w okazyjnej cenie, więc niejako z konieczności prace ruszyły

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1494(1).jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	452954

    Skoro powiedziało się A, to trzeba będzie powiedzieć B
    Przydałaby się umywalka... Wstępnie miała być czarna, nawiązująca do brodzika. Ale trudno znaleźć coś podobnego w kolorze i jeszcze w rozsądnej cenie. Będzie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ravak, sedes, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 486. Aktualności

    Trochę nie nadążam z uzupełnianiem dziennika. Może nie dzieje się za dużo w samym domu, ale inne obowiązki wyczerpują mój czas...
    W głównej łazience już dawno podłączyłem sterowanie do szyby SmartGlass, tylko zapomniałem zaprezentować w dzienniku:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Juwiczówka1.jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	427877

    W wiatrołapie zabrakło dedykowanego kabla zasilającego matę grzewczą. Tymczasowo sterowanie odbywało się ręcznie przez wtyczkę Jednak przydałoby się zrobić ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: rekuperacja, shelly, smartglass, sterownik, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dzień 431. Oświetlenie w łazienkach

    Przyszedł moment na montaż oświetlenia LED nad prysznicami. I znowu się okazało, że warto sprawdzić wszystkie szczegóły wcześniej. Wydawało się, że grubość jednej płyty K-G jest wystarczająca do schowania taśmy LED. Samej taśmy na pewno, ale doczytałem, że warto zamontować taśmę w profilu, który odprowadza ciepło, dzięki czemu LEDy dłużej działają. Zamówiłem profile, które powinny się zmieścić i... bez użycia siły weszły chyba tylko z dwóch stron w naszej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: oświetlenie, taśmy led, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dzień 358. Elementy ogrzewania dla komfortu

    Ogrzewanie podłogowe (elektryczne) jakoś nie chciało ruszyć od razu. Dopiero sprawdzenie i podłączenie na spokojnie wszystkich obwodów dało efekt: obie podłogi w łazienkach oraz w wiatrołapie po paru godzinach zrobiły się letnie. A później nawet przyjemnie ciepłe
    Tylko mata w kuchni wywala bezpiecznik różnicowy - do sprawdzenia.
    W tym układzie zamówienie grzejnika do suszenia ręczników nie było aż tak pilne. Przejrzeliśmy jednak ofertę sklepów i nie była ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: grzejnik elektryczny, maty grzejne, trawnik, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Dzień 250. Uruchomienie łazienki :)

    Skoro przyłącze kanalizacyjne udało się skutecznie zrealizować, to trzeba było szybko zamontować brakujące elementy w łazience: przyciski do spłuczki i panel sterujący przy wannie. Wreszcie można włączyć wodę i nie trzeba jej łapać do wiadra

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1755.jpg
Wyświetleń:	250
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	416443 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1756.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	416444 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1757.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	63,2 KB
ID:	416445 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1763.jpg
Wyświetleń:	203
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	416501

    Updated 19-07-2018 at 01:38 by juwicz (dodanie zdjęć)

    Tagi - katalog słów kluczowych: grohe, ravak, spłuczką, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 6