dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar mariober
    Cytat Napisał Magdalenna
    A dziury pod dachem do dylatacji jakich mają być mniej więcej rozmiarów? I czy mają być pomiędzy każdymi krokwiami czyli u mnie co 70 cm? Dach mam jednospadowy kąt 15 stopni.

    nie do końca rozumiem , co masz na myśli ? Chyba chodzi ci o te wloty i wyloty powietrz tak ?

    jeżeli tak to powinny być miedzy wszystkimi krokwiami , przy tak małym spadzie dachu musisz wpuścić więcej powietrza . 3 -4 otworów po 30mm średnicy powinno wystarczyć ( miedzy każdą krokwią na dole i do góry)
  2. Avatar Magdalenna
    A dziury pod dachem do dylatacji jakich mają być mniej więcej rozmiarów? I czy mają być pomiędzy każdymi krokwiami czyli u mnie co 70 cm? Dach mam jednospadowy kąt 15 stopni.
  3. Avatar Magdalenna
    ok, dziękuję
  4. Avatar mariober
    wełnę lepiej dać w suficie o ile jej ciężar nie wpłynie negatywnie na podwieszoną konstrukcje ( wełny trochę ważą ) im więcej powietrza nad wełną tym lepiej . Co do membrany , wystarczy zwykła wiatroizolacja lepiej by była - choć w tym przypadku trudno to zrobić by było prawidłowo . Wiatroizolacja chroni przed wnikaniem zimnego powietrza do wełny , które dostaje się przez otwory wentylacyjne lub szczelinę wentylacyjną ( pamiętaj że musisz zrobić wlot i wylot !)
  5. Avatar Magdalenna
    Naprawdę nikt nie zna odpowiedzi???