dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anoch

  1. Projekt i pozwolenie na budowę

    Po kilku miesiącach wertowania internetu wybraliśmy projekt indywidualny bez żadnych wodotrysków. Bliscy byliśmy Domu w Malinówkach z Archonu ale pewne ograniczenia w MPZP sprawiły, że wyszła nam Stodoła z okapem i poddaszem oraz dużym garażem (na 2 auta).

    Takie coś

    ...
  2. Walka o prąd

    Muszę przyznać, że walka o prąd z PGE w taryfie domowej G trwała długo i nie była łatwa ale zakończyła się dla nas zwycięsko. Z pomocą przyszło niezastąpione i zacne grono forumowiczów i ich Know-How.

    Poniżej procedura, którą przeszedłem w PGE. Piszę z pamięci, więc pewne nieistotne szczegóły mi mogą umknąć:
    1. Wypełnienie wniosku o przyłącze. Bardzo ważne od razu docelowe (w moim przypadku wnioskowałem o 3 fazy 12KW (dają zabezpieczenie C20), ...
  3. Na dobry START

    Witajcie,
    Sporo czasu zastanawiałem się czy dokonywać wpisów w dzienniku. Śledzę forum ok. 2 lat. Staram na bieżąco czytać Wasze dyskusje i dzienniki. Jedno i drugie jest, a już na pewno może być źródłem inspiracji, czy stanowić pomoc w podejmowaniu czasami trudnych decyzji.
    No więc do konkretów.
    Mam na imię Andrzej vel anoch i razem z rodzinką postanowiliśmy zbudować sobie chałupkę na wiosce. Po długich dyskusjach i rodzinnych naradach postanowiliśmy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: start, zaczynamy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 2 z 2