dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    W sobote przyjechali panowie zrobic obmiar okien. Pomierzyli, popisali.... Wstepnie ustalilismy montaz okien na poczatek marca...
    Do 31 marca przedluzylem w umowie z ZE termin realizacji przylacza pradu - bez problemow.
    Teraz tylko przyjdzie zgrac wszystko, zeby w terminie sie wyrobic. Bedzie trudno, ale najpierw musi ten piekielny snieg stopniec :)
  2. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Oj jak niedobrze, ze snieg pada :(
    Po spotkaniu z lokalnym dekarzem stanelo na tym, ze trzeba poprawic obrobki kominow (zrobic w zasadzie obrobki jeszcze raz "po bozemu"). Koszt ocenil na 250zl na komin (w sumie 750zl).
    Dekarze, ktorzy robili dach sa nadal nieosiagalni po telefonem, ale jeszcze przed swietami zostawili swoja drabine u nas na budowie, a ja ostatnio przezornie :lol: zmienilem klodke w szopie :D :D . Wiec bez mojej zgody i wiedzy drabiny nie zabiora (a taka ...
  3. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Wczoraj przyjechal na budowe szef ekipy od ogrzewania. Ustalilismy docelowo droge kanalow, zweryfikowalismy wczesniejszy projekt ogrzewania.
    Od 10 stycznia maja zaczac montaz ogrzewania. Chcemy zsynchronizowac to tak, zeby po wstawieniu okien mozna bylo od razu uruchomic ogrzewanie (no coz, okna drewniane, tynki jeszcze mokre - ogrzewanie bedzie konieczne).
  4. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Zamowilismy wreszcie okna.
    Igies&Igies. Drewniane meranti. Mialy bys klasyczne softline, ale w koncu stanelo na Retro ze szprosami konstrukcyjnymi. Sa piekne i tylko 5% drozsze od softline. (www.igies.pl - menu oferta - to srodkowe - brazowe)
    Do tego drzwi wejsciowe debowe...
    Szukam jeszcze bramy garazowej, segmentowej ocieplanej o szerokosci 4,5 metra.
    Wszystko to na przelom lutego i marca.
  5. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Tia, dekarze wcale nie kwapia sie do poprawiania... Bylem z nimi umowiony na poniedziajek (przedwczoraj). Oczywiscie, jak mozna sie bylo tego spodziewac, od niedzieli maja wylaczony telefon :evil: :evil: :evil:

    Ale to nic. Cos mnie wczesniej tknelo, zeby im przypadkiem calosci od razu nie zaplacic. Co prawda wisze im tylko 600zl, ale moze to wystarczy na uszczelnienie kominow przez innego niezaleznego dekarza... Zobaczymy... W sobote mam sie spotkac z lokalnym dekarzem, ktory ...
Strona 11 z 21