dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agrh

  1. MAŁOPOLSKA - biała i czarna lista wykonawców.

    Cytat Napisał lukmach Zobacz post
    Cytat Napisał lukmach Zobacz post
    Miałem spotkanie z p. Krzysztofem, generalnie zrobił dobre wrażenie. Pewne obawy wynikały z tego, że prowadziłęm z nim wcześniej korespondencję i nigdy się nie podpisywał, w zasadzie to nie wiedziałem z kim do końca rozmawiam (kontakt z oferii), ale też na początku nie chciał pokazać aktualnej budowy. Na spotkaniu się jednak przedstawił i wtedy mogłem przeszukać informacje w internecie, zgodził się też pokazać aktualną budowę. Po przeczytaniu m.in tego forum oraz jednego
    ...
  2. MAŁOPOLSKA - biała i czarna lista wykonawców.

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Zaznaczam, że są to pozytywne lub negatywne opinie uczestników forum .

    Ryzyko własne !!!, ale może warto



    Jeżeli możecie podać adresy tych firm, telefony, jeżeli przestały działać, itp. proszę o informację na priv, naniosę poprawki.

    Jeżeli macie pozytywne lub negatywne opinie o podawanych firmach to proszę o informację , wasze niki zostaną dopisane.

    Bardzo proszę o nowe firmy, szczególnie te dobre, godne polecenia.
    ...
  3. MAŁOPOLSKA - biała i czarna lista wykonawców.

    Cytat Napisał adamzzz Zobacz post
    Czas podsumować rok budowy .
    Z całej budowy najbardziej jestem zadowolony z ekipy która robiła mi stan surowy. Pracuje za granicą i budowali pod moją nieobecność, na budowie byłem chyba 2 dni. Praktycznie nic mnie nie interesowało w czasie budowy, cześć materiałów typu więźba, płyty i inne pierdoły załatwiał pan Mateusz i co ważne w dobrych cenach. Mimo młodego wieku jest to człowiek doświadczony i odpowiedzialny, dbający nie tylko o swój interes ale tez o dobro
    ...