dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

a_gnieszka

  1. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    No dobra. Z ociaganiem trochę, bo bałaganu nie umiem jeszcze opanować, no i jeszcze nieskończona - wklejam kuchnię :oops: :

    [img]http://img69.imageshack.us/img69/550/85890678ee9.jpg[/img]

    [img]http://img214.imageshack.us/img214/54/50536744qe0.jpg[/img]

    Brakuje jeszcze frontu na zmywarce, jeden jest do wymiany (zły rozmiar), i szuflada jest zarysowana. Ale za to podłączylismy własnoręcznie zmywarkę i zlew i puchniemy z dumy :wink: :D :oops: ...
  2. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Uuu, pobiłam rekord w nieuzupełnianiu dziennika... :oops:

    Nie wiem teraz od czego zacząć, w spisywaniu wydatków pogubiłam sie na amen, więc mogę spokojnie odpuścić :wink:

    Może od dachu: wygląda na to, że się zwulkanizował i przeciekac przestał. Po każdej ulewie lecimy na struch sprawdzać - i sucho :D Oby tak zostało.

    Prawie skończyli nam elewację. Jeszcze do poprawki jest tynk gdzieniegdzie, i trzeba skończyć malowanie ganku, ...
  3. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Jak nie urok to przemarsz wojsk :evil: :evil: :evil:
    Dach nam przecieka! :evil:
  4. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Wcale się nie dziwię, ze po pewnym czasie ludzi przyzwyczajają się do prowizorki... :roll: Pomału przestaje nam przeszkadzać mieszkanie na placu budowy :D

    Jest coraz lepiej, dzisiaj ekipa położyła panele w dwóch pokojach :D W jednym są już właściwie skończone, w drugim zostało wykończenie listwami, oba jeszcze wymagają malowania, jeden jutro powinien być skończony (tam się przeniesiemy i standard nam się od razu poprawi - co to będzie za luksus mieszkać ...
  5. Dom z patyków - dziennik a_gnieszki

    Czarna seria nam się zaczęła...
    Kierbud nas dzisiaj unikał, powiedziliśmy mu przez telefon o wannie i brodziku, ale przemilczał temat. Jutro będziemy drążyć dalej. Boję się, że będzie się upierał, że uszkodzenia wanny wcale nie są znaczne - owszem, nie rzucają się w oczy, ale w dotyk już tak, robią wrażenie piasku na dnie :evil: I do tego brud w nie bedzie właził :evil: :evil: :evil:

    Druga rzecz to podgrzewacz wody. Ma 100l, jest odkręcony na maxa, ...
Strona 1 z 10