dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    Dzięki za odpowiedz .
    Piec to BPJD domyślnie z tego co widzę w instrukcji to piec nie ma wyjścia On/Off 230v .
    Próbuje znaleźć jakiś sposób aby termostat nest podał sygnał do swojego heat link i on otworzył zawór elektryczny ( zawór 5kabli ) i włączył piec . Nastepnie po rządaniu wyłączenie zamknął zawór i wyłączył piec . Na tą chwile nie mam żadnego timera ani zegara przy piecu.

    Link do zdjęć : photos.app.goo.gl/HL8kcJU1GgjQmtrS7
    ...
  2. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    Dzięki za odpowiedz .
    Piec to BPJD domyślnie z tego co widzę w instrukcji to piec nie ma wyjścia On/Off 230v .
    Próbuje znałeś jakiś sposób aby termostat nest podał sygnał do swojego heat link i on otworzył zawór elektryczny ( zawór 5kabli ) i włączył piec . Nastepnie po rządaniu wyłączenie zamknął zawór i wyłączył piec . Na tą chwile nie mam żadnego timera ani zagarną przy piecu.

    Niestety ale nie mogę dodać tu żadnego linku
    ...
  3. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    Dzięki za odpowiedz .
    Piec to BPJD domyślnie z tego co widzę w instrukcji to piec nie ma wyjścia On/Off 230v .
    Próbuje znałeś jakiś sposób aby termostat nest podał sygnał do swojego heat link i on otworzył zawór elektryczny ( zawór 5kabli ) i włączył piec . Nastepnie po rządaniu wyłączenie zamknął zawór i wyłączył piec . Na tą chwile nie mam żadnego timera ani zagarną przy piecu.

    Zdjęcia w lepszej jakości :https://photos.app.goo.gl/HL8kcJU1GgjQmtrS7
    ...
  4. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    Dzięki za odpowiedz .
    Piec to BPJD domyślnie z tego co widzę w instrukcji to piec nie ma wyjścia On/Off 230v .

    Zdjęcia w lepszej jakości :
    https://photos.app.goo.gl/HL8kcJU1GgjQmtrS7


    Próbuje znałeś jakiś sposób aby termostat nest podał sygnał do swojego heat link i on otworzył zawór elektryczny ( zawór 5kabli ) i włączył piec . Nastepnie po rządaniu wyłączenie zamknął zawór i wyłączył piec . Na tą chwile nie
    ...
  5. viessmann vitodens 050 Zawór elektryczny i Nest termostat

    Cytat Napisał M@tt Zobacz post
    Witam
    W przyszłym tygodniu chciałbym podlaczyc podłogówkę która jest już gotowa u mnie na pietrze, teraz będę miał grzejniki na dole i termostat Nest oraz drugą strefę na podłogówkę z oddzielnym termostatem na pietrze .
    Na tą chwile jest podłączony Nest E poprzez opentherm do kotła Viessmann Vitodens 050 . Teraz z racji tego ze będę potrzebował obsługę zaworu elektrycznego muszę zrezygnować z tego protokołu i podłączyć się poprzez 230v aby mieć możliwość
    ...
Strona 1 z 2