dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Data wpisu 26-10-2008

DZIEŃ 10 BUDOWANIA

Fotki z piątku

Widać okna

Wykusz w całej okazałości

Kuchnia

Pokój gościnny
    ...
  2. cd

Tarasówka przy jadalni

A ekipa w tym czasie porozkładała poprzeczne beleczki nad stropem. Pomiędzy strop wchodzi wełna, ale na styku z belką stropową oczywiście powstanie lekki mostek cieplny. Dlatego w poprzek na to idą legarki i pomiędzy nie dodatkowe 5cm wełny.

...
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Data wpisu 25-10-2008

DZIEŃ 9 - BUDOWANIE DOMU

Dzisiaj wielkie święto bo przyjeżdżają okna od Jareko - P4+WK2.
    Więc pojechałem rano czem prędzej spotkać się z nim na miejscu (po raz pierwszy). Po drodze zajechałem jeszcze do sklepu Wurtha w piastowie aby kupić taśmę rozprężną do mocowania okien.

Przyjeżdżam na miejsce a tu ekipa już jest.

Okna już wyładowane ...
  4. cd

Rozpięta taśma stalowa spinająca dodatkowo belki stropowe.

Trwało dalej uzupełnianie zaprawa betonową szpary pod podwaliną.
    Koleś przyjął fajną technikę, a już bałem się że będzie niedokładnie. Otóż od jednej strony przykręcają listwę z OSB, a z drugiej takim szerokiem tłokiem drewnianym z OSB z rączką wciskają kilkukrotnie ubijająć zaprawę betonową.

...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

Data wpisu 25-10-2008

DZIEŃ 8 BUDOWANIA (środa)

Dostałem info z gazowni, że przygotowano dokumenty i że można podjechać. Ufff. I podpisać wniosek o zawarcie umowy i jechać z koksem. Tylko nie wiem kiedy tam pojechać?

Teraz już trochę więcej zdjęc i informacji.

Już wiem mniej więcej jak wyglądać będzie harmonogram. W czwartek next week przyjeżdża dachówka i zaczynają robić dach - w znaczeniu kłaść dachówkę. Panowie ...
Strona 12 z 70