dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Przepusty cd...


    Przepusty.


    Rura od Arot na kabel elektryczny.


    Wygląda wporzo, co nie?


    Garaż od ogrodu.



    Betonowanie płyty pewnie w środę!
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 31-07-2008

    W poniedziałek 28.07 chłopaki zaczęli od zrobienia jeszcze raz tej fazki co ją burze zjadły - miejscami fazki w ogóle nie było. Powyciągali też plastikowe stożki od ściagów i zapchali wszystko zaprawą cementową.

    Trzeba się było zdecydować jaką robimy izolację. Więc pozostałem wierny IcoPalowi (między chudym i ścianą jest grunt SiplastPrimer + papa Szybki Fundament SBS). Kupiłem jeszcze 3 beczki gruntu SiplastPrimer ...
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 31-07-2008

    I przyznam, że tutaj kończą się zdjęcia aż do dzisiaj. Normalnie nie miałem czasu ich robić. Tyle było zapieprzania że aż strach pomyśleć.
    W czwartek zanim jeszcze ekipa zjechała to zrobili fazkę na dole, wyoblenie przy podstawie fundamentu.

    A przede mną 3 dni polewania fundamentu.
    Piątek, sobota, niedziela jeździłem i polewałem dziada ze dwa razy dziennie bo taki upał był. Ale przyznam, że beton ...
  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Patrzcie na fotki. Gładziudki jak pupa niemowlaka





    Zdejmowanie szalunku trwało przez całą środę i czwartek. Trzeba bylo go umyć, oskrobać z betonu, a potem pomaziać antyadhezyjnym środkiem i spakować do 21 koszy Przewalone. W czwartek po południu było już gotowe.

    Z MR umówiłem się na transport ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 31-07-2008

    W poniedziałek się męczyli, betonowanie pierwotnie ustawione na poniedziałek trzeba było przenieść na wtorek. Jeszcze JP zaczął się urlop, znaczy żona zabrała dzieciaki na urlop i widziałem, że marudził strasznie że chce zrobić przerwę.

    Postawiłem sprawę jasno: urlop okej, ale jak zapłaci za przestój i przedłużenie wypożyczenia szalunków- czyli pewnie ze 4 tysie. Skończyło się na tym, że ustawiłem pompę ...
Strona 21 z 70