dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Chwilę po godzinie ósmej panowie zaczęli rozpakowywać pierwszego Tira. w ogóle podzielili się na dwie drużyny, jedna zaczęła weryfikować jak zbudowany został fundament, a druga odpakowało dobrze zakryty domek. A raczej jego część. Wbrew pozorom, odkręcenie różnego rodzaju listew trzymających plandeki, itp, zdjęcie plandek to dobrych kilkanaście minut.



    Samochód podjechał pod lewą granicę działki. Stamtąd ...
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    STAWIANIE DOMU - DZIEŃ 1

    I zasnąłem wczoraj więc do roboty:

    Wstałem punkt 05:00 w poniedziałek, zebrałem się i 5:45 wyjechałem do Kajetan. Chwilę przed 6:30 byłem na miejscu i zacząłem przycinać brzegi papy wystające poza fundament. Jak skończyłem to zabralem się przygrzewanie papy w miejscach, które zostały niedogrzane ale straciłem entuzjazm i doszedłem do wniosku, że brzegi lepiej zapaćkiać icopal fundamentem szybką izolacją sbs ;)
    ...
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    No dobra. Dom już jest.
    Update w przeciągu 1h-2h. Teraz musze zająć się na moment kwestiami zawodowymi.
  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Garść informacji.

    Czy mówiłem że mamy już prąd?
    A więc mamy. Pan Mietek się spisał (trochę późno wprawdzie) ale prąd już jest. Na razie prowizorka, ale jest :) Tak naprawdę to był chyba z miesiąc temu, ale nie miałem aparatu i fotek nie mogłem pstrykać przez cały ten czas ;)
    Prąd wyprowadzony już w docelowe miejsce przy wejściu. Piknie będzie :P


    Skrzynka przy działce :) W oddali widać ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Właśnie przed chwilą dzwoniłem do Gminy w Nadarzynie i jest już decyzja o lokalizacji przewodu gazowego i wodociągowego w drodze :)

    W poniedziałek zatem odbieram :)

    Aha. Pan Tadeusz pytał jaka konkretnie dachówka - więc wybraliśmy:

    grafitowa romańska Braas

Strona 50 z 70