dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    W środę podjechałem na Staniewicką do Dietermanna, żeby kupić masę szczepną. Jak pamiętacie (mówiłem o tym, czy nie?) zaszła konieczność zrobienia nadlewki około 4-5cm na istniejącymi ścianami. A żeby dobrze połączyć stary beton z nowym powinno się zastosować masę szczepną do łączenia betonów. No i kupiłem trzy takie worki. Miesza to się z wodą a potem smaruje się stary beton taką mazią i wali się na to nowy (zanim masa zaschnie). Przyznam, że nie wiem czy nie ...
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    W poniedziałek rano, tj. 04.08.2008 roku dostałem od Mikołaja wiadomość, że rozwalił auto i nie przyjedzie :(

    No i kupa.

    I weź człowieku znajdź tutaj hydraulika co mi zrobi ad hoc kanalizację :-? Zadzwoniłem do swojego kierownika budowy, zadzwoniłem do znajomych i co ciekawe zgłosić się szeryf i powiedział że ma takiego faceta. Szok :o No i się umówiłem z facetem, oglądnął, powiedział jakąś kosmiczną kwotę ale że wyboru nie miałem to ...
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Wydarzyła się również rzecz nieprzyjemna. Otóż zaczęła się kończyć kasa.
    Musiałem w tym celu podjąć bardzo smutną decyzję i sprzedać swojego Bandita.
    Niedziela = mycie, polerowanie i wystawianie na allegro.

    Bandit 600N z rocznika 1998 miał pójść do przysłowiowego żyda.
    Ale cóż. Życie to nie bajka - nie pieści cię po jajkach.

  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Wow, przerwa była dosyć duża. Dlaczego? Bo oczywiście na nic nie miałem czasu. Tak jakoś wyszło, że z dniem 31 sierpnia kończyłem pracę w poprzedniej firmie, a 1 września zaczynałem w nowej. Dodatkowo tyyyyyyyyyleeee było roboty jeszcze z tymi fundamentami, że naprawdę ostatnie co mi przychodziło do głowy to aktualizacji forum.

    Ale wracamy do 1 sierpnia. Wiecie jak jest cięzko skombinować podsypkę/zasypkę w ciągu paru godzin? Normalnie nie da się czegoś takiego ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Znowu była przerwa. Z różnych powodów. Jutro update. Sporo się działo.
    Ale nie bójcie się, domu jeszcze nie ma :)
Strona 53 z 70