dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    We wtorek jak byłem w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, w Ośrodku Informacji Geodezyjnej i Kartograficznej okazało się, że mimo iż podział gruntu odbył się w lutym (zatwierdzenie decyzji) to mojej działki na podkładzie geodezyjnym jeszcze nie ma :( Ale że kolesie w pokoju są luźni miałem przyjść w piątek - "będzie gotowe".

    No i przyszedłem w piątek. za 71PLN stałem się właścicielem dwóch podkładów geodezyjnych w skali 1:500 i 1:1000. Na podkładach ...
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    155.000P,00LN - działka
    30,00PLN - wypis z KW na początku roku (taka gwarancja)
    1.284,25PLN - prowizja za udzielenie kredytu na 100% nieruchomości, Nordea, CHF
    6000,00PLN - akt notarialny

    162.314,25PLN (7314,25PLN gotówka).
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Dzisiaj masa telefonów do różnych instytucji. Jest nieźle 8)

    - Prąd - Rejon Energetyczny Konstancin Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52, 22 7013220 (!??! bez sensu). Trzeba mieć xero aktu notarialnego, podkład geodezyjny w skali 1:1000, wypis i wyrys z planu zagospodarowania. Za wniosek płaci się 146,40PLN

    - Woda - Referat Inwestycji Urzędu Gminy Nadarzyn, 22 7399706 w.113,223: mapka 1:1000, wypis i wyrys z planu zagospodarowania, kwota jeszcze nieznana (?) ...
  4. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Czas zacząć pisać pamiętnik bo rozkręcamy sprawę z budowaniem domu 8)
    Żeby wszystko było poukładane jak być powinno zacznijmy od samego początku...

    2006.10 - Po wielu tygodniach szukania działki pod budowę naszej nowej siedziby wybór pada na małą wieś, gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski. Kumpel się tam wybudował w roku 2006, okolica fajna, domki w okolicy stoją, woda, prąd, gaz jest, nawet telefon jest (tylko nieco dalej) tylko się budować :) W związku z ...
Strona 70 z 70