dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lanius

  1. Dom Janusza I Blanki

    No i po Świętach

    Muszę nieco cofnąc się w czasie by napisać o przyjeździe bloczków na piętro.
    Otuż na szczęście bloczki miały dzień wcześniej przyjechać do kumpla a nie do mnie. Tego dnia około 11.00 przyjechały trzy tiry. Nagle telefon od jego ojca- Ty oni to prosto w piach ładują i wszystko jakies pokruszone, przyjeżdzaj. Kumpel do mnie wali biegiem i dalej galopem jedziemy na jego działkę. A tam wszystko jest tak jak jego ojciec powiedział. Kumpel ...
  2. Dom Janusza I Blanki

    Szybko szybko przed Vatem

    Ludzie toż to zgroza co sie dzieje. Panika wszędzie, a sklepikarze i hurtownicy zacieraja ręce. Wpadam ja ci pod koniec marca do hurtowni i pytam - jak tam cena bloczkó ? no i szok 6 zł suporeks ile pytam z oczami jak spodki ? 6 złoty chce Pan to Pan pyta gdzie indziej. No to jedę gdzie indziej i wszędzie to samo. Wracam do znajomej hurtowni. A tam uśmiech od ucha do ucha i co był Pan u Łysego i u Franka Ha ha ha wszędzie to samo co. No ale my ...
  3. Dom Janusza I Blanki

    No i po dość długiej przerwie powracam na łamy niniejsze. A mamy już dzięki Bogu rok 2004 i to w dodatku głęboki zimowy mroźny stan uśpienia budowlanego. Uśpienie trwa w pracach ale niekoniecznie w umysłach, gdzie każdego wieczora rosną mury, kominy ,leją się stropy, tworzą dachy i to naprzemian co wieczór z innego materiału. Raz nadchnienie i wręcz pewność będzie suporeks na ściany- dwuwarstwowa z ociepleniem. Tanio szybko i wszyscy wkoło tak mają. Następna noc i jest ...
  4. Dom Janusza I Blanki

    No to mamy teraz dziwny stan zawansowania:
    Stan zerowy zamkniety :D
  5. Dom Janusza I Blanki

    Dwa dni piątek i sobota były bardzo pracowite.
    Stało się to tak. Ojciec czyli teraz główny majster stwierdził, że pod wiatą garażową dobrze by było przed zasypaniem zrobić kanał do samochodu. No ja mówię jasne jest trochę bloczków, to ty zrób fundamencik ja wezmę wolne w piątek i jedziemy z koksem. Jak pomyśleli tak .... przynajmniej zaczeli robić. Ociec że tak powiem fundament zdjełał jak się patrzy ale kurde .......dobra no zrobił za szeroko. :lol:
    W ...
Strona 2 z 3