dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik jajusia

    etap robienia wylewek dobiega konca:
    folia+steropian "5"+steropian"2"+siatka "10-tka" no i beton! tylko kolo kominka bez steropianu. Tona cementu na sama gore!
    jak tak sobie wyobraze, ile taki maly domek wazy... moze glupie mam mysli, ale to sa jednyk niesamowite sily, ktore na poszczegolne elementy fundamentu odzialywuja... teraz juz mi az tak nie zal tych "zasypanych" pieniazkow, bo na dobry cel poszly.
  2. Dziennik jajusia

    woda pociagnieta! teraz nadchodza mordercze dni proby zrobienia z mojego meza konesera urzadzen sanitarnychl. wszystkie wygladaja mu tak samo, ale to czy tamto, nie jest za bardzo. szczegolnie jesli chodzi o cene. ach ci mezczyzni! jestem na etapie udowadniania, ze i umywalki, i baterie, i nawet ubikacje maja swoja urode i roznia sie znacznei od siebie! pomocy! a sobie zycze wytrwania. najgorsze jest to, ze zakupu musi dokonac sam!!!
  3. Dziennik jajusia

    Musimy sie powolutku (raczej bardzo szybko, ale tak sie mowi, co nie?) zdecydowac na kominek. Ostatnio polecono mi bardzo fajnego fachowca. Po rozmowie telefonicznej z nim zglupialam calkowicie. W muratorze czytam co innego a od niego tez inne informacje. Robi tylko (prawie tylko) kominki bez wkladow twierdzac, ze wklad zabiera bardzo duzo ciepla, a tak w ogole, to piec nalezy do kotlowni!?!? Na moje pytanie, co z tym okopconym srodkiem, odrzekl ze postawione galazki z brzozy zakrywaja to, a zreszta ...
  4. Dziennik jajusia

    Wszystko toczy sie daleko od nas, a tak bardzo chcielibysmy tam byc. Teraz, kiedy przyszlo kupic grzejniki, zalatwic plytki, parkiet, drzwi itd itp.
    No coz, tak tez musi sie udac.
    Grzejniki zostaly przywiezione i po zainstalowaniu pieca, beda podlaczane.Cala instalacja grzewcza zostala zrobiona w rulkach plstykowych z aluminiowym wkladem. Rulki do grzejnikow wychodza ze sciany, a nie z podlogi, "zebys mogla bez problemow przetrzec podloge" stwierdzil moj maz. I to tak ze ...
  5. Dziennik jajusia

    Te wyszukane drzwi mozna juz zobaczyc (patrz adres u gory). Jestem zadowolona. A jakie bylo pierwsze pytanie odwiedzajacych? Biale? Czemu biale? A niech tam, wazne ze mnie sie podoba.
    Woda do domu podciagnieta, sama rula z wykopem i nadzorem plus jakas tam tasma to ok. 2300. Studzienka byla juz wczesniej i za to przyszlo cos ok. 1500. Droga ta przyjemnosc.
    Woda w domu juz tez plynie! No i miejsce na klozeciki przygotowane.
    Przyszly prace z ogrzewaniem...
Strona 5 z 10